PDA

View Full Version : Charging is not supported with this accessory iPhone 5



usendic
29-07-2013, 20:46
Pozdrav,
Punjač tj. USB mi je radio lepo do pre par trenutaka i odjednom izbacuje "Charging is not supported with this accessory"
Original je sve, očistio sam sve što se može očistiti, resetovao...
Jedino što nisam uradio je restore i probao drugi kabl jer ga nemam!
Da li je moguće da je baterija crkla...kada ga uključim sa adapterom u utikač isto, na komp isto...ali radi iTunes tj. sync, dakle računar ga detektuje samo neće da puni...ima li neko sličan problem
Hvala unapred

Edit:
Probao sam sa probnom lampicom i ima struje...što valjda znači da radi kabl, ali kako je do telefona problem onda kada ka prepoznaje računar?

PROBLEM REŠEN: Rešio sam problem...jutros kada sam ubacio kabl u usb port i spemao se tel da nakačim, počeo kabl da se topi LOL i da se oseća itd...što dalje implicira da sam kupio novi

Hugo
30-07-2013, 14:03
juce mi se pojavio isti problem samo sa ip4, sad se ugasio i skroz je mrtav, nemam cak ni onu munju ni bateriju na displeju...

Paranormal
30-07-2013, 14:05
Vreme je da kupite novi usb kabl i resicete problem. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hugo
30-07-2013, 14:08
pa pokusavao sam i to, imam 2 punjaca, isprobao sam sestrin ip4 i drugarov i rade usb-ovi...verovatno je konektor na samom ip4 crko, ali ne znam zasto se to desava i na ip5...

lowzyyy
30-07-2013, 14:09
Da li si pre mogao da punis preko kompjutera?
Ovaj error meni izbacuje jer mi kabl nije dobar, i zato sto mi usb na kompjiteru daje 4.8 v pa nece da puni


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Hugo
30-07-2013, 14:32
nisam mogao i na mac-u mi je izbacivao "charging is not bla bla..." a malopre sam bio do servisa, isprobao jos neke usb-ove i nista.. i sad sam ga ostavio u servisu, serviser ce zameniti bateriju, a ako nece ni tako onda je 100% dock connector...

lowzyyy
30-07-2013, 15:18
Nenene nemoj da menjas bateriju, uvalice ti kineza, a dock neka zameni


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

usendic
30-07-2013, 16:35
Rešio sam problem...pogledati prvi post

Hugo
03-08-2013, 13:55
meni je ovaj lik iz servisa popravio tako sto je zamenio konektor i naplatio 2000...sad sve radi ok :) moze lock... :)

Serbiaman
03-08-2013, 15:52
Paranormal je u pravu samo zamenite usb kabal i sve reseno :-)


Sent from my cool iPhone 5 using Tapatalk