PDA

View Full Version : iphone 5 display



milospinkfloyd
24-07-2013, 02:16
drugaru je pre koji dan pao i5 sa ~35cm na beton i lepo se polupalo staklo na dipleju, telefon kao i touch screen radi sve savrseno samo je staklo napuklo. posto mi dolazi drugar iz USA za koji dan hteo bih da pitam da li se isplati kupiti ovo: http://www.ebay.com/itm/iPhone-5-LCD-Screen-Display-with-Digitizer-Touch-Panel-Assembly-Black-/151009150315?pt=US_Cell_Phone_Replacement_Parts_To ols&hash=item2328d8c56b preko ebay? pise "New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is applicable). Packaging should be the same as what is found in a retail store, unless the item is handmade or was packaged by the manufacturer in non-retail packaging, such as an unprinted box or plastic bag. See the seller's listing for full details" to bi trebalo da je ok? Kod nas zamena displeja kosta 220e a ovde bi moglo da se kupi za 90USD

.stefan
24-07-2013, 02:52
Vrlo je diskutabilno da li taj lcd valja necemu i moze da prismrdi originalu...isto kao i ti koji se ovde prodaju za 200+ evra...sve ti je to macks u dzaku...jedino ces saznati ako probas...nema sanse drugacije....ali jedno je sigurno: i taj koji naplacuje zamenu 200+ evra, nije nabavio sisplej za vece pare nego sto si ti nasao taj...;)

milospinkfloyd
24-07-2013, 03:22
ali taj seller ima 97,5% possitive feedback na osnovu 21500 glasova! ebay ne laze kad su ti podaci u pitanju

djoole
24-07-2013, 11:05
Miloše, i ja sam u istom problemu i tražim neki displej na eBay-u.

Cena im pada iz dana u dan, tako da ako može da sačeka još koju nedelju verujem da će pasti na 50-60USD.

Ja lično čekam do kraja avgusta, pa naručujem za sebe. To sve ide iz Kine, tako da ti je svejedno da li ti šalje za Srbiju ili za USA, pogotovo što je shipping besplatan.

Nadam se da sam ti pomogao.

Pozdrav!

Shang Tsung
24-07-2013, 12:01
S obzirom da svejedno nemas originalnih delova za ajFon, mozes uzeti i taj sa i-Beja.

Boletinho
24-07-2013, 12:29
drug,iz licnog iskustva cu ti rweci...ako vec ima ip 5,i zeli da stavi lcd orginal,ili najblize orginalu(mada nema nikakve razlike s orginalom)mora da kupi bas ovakav lcd
http://www.ebay.com/itm/Original-iPhone-5-LCD-Screen-Display-with-Digitizer-Assembly-Black-parts-/171080306554?pt=US_Cell_Phone_Replacement_Parts_To ols&hash=item27d52e4f7a

lcd na kojem dodje i home dugme i sve,koji samo stavis kada skines stari,za 3 minute,a ne da kupujes ove najjeftinije kopije,pa da jos prebacujes home i kameru i jos par sitnica....cijena jeste takva kakva jeste,ali opet ima ip5,a to kosta...kazu ljudi,nisam toliko bogat,da kupujem bas one najjeftinije stvari....ako me razumijes:)

orginal lcd na flet kablu mora imati napisano APPLE 2012,ili 2013

Aleksabg
24-07-2013, 13:02
Meni je ip5 pao sa petog sprata i u Apple Store-u su mi ga za 200 evra zamenili , tako da znas da ima i ta varijanta , a novo je novo i ne bih se zezao sa delovima koji su . . . .

milospinkfloyd
24-07-2013, 16:26
hvala puno na savetima pomocice mi pri odluci sta cu da radim sa displejom!

@aleksabg gde ima najblizi appstore za mene sa obzirom da se nalazim u subotici?