PDA

View Full Version : NOVO,od 01.07.2013 EU garancija vrijedi i u Hrvatskoj



Boletinho
15-07-2013, 10:14
Dakle,dragi drugovi,evo da vam objavim malo dobrih vijesti vezanih za garancije i reklamacije iUredjaja...
Naime,imam problem sa svojim novim iphone 5,i kontaktiram iCenter u Zagrebu,objasnim im svoj problem s iphone 5,i pitam ih kako i gdje mogu reklamirati svoj iphone,i meni dolazi mail od njih,u kojem stoji kratko i jasno:

"Postovani

Od 01.07. vrijedi garancija iz EU i kod nasu HR.Nazovi te Agram servis,informacije:+385 1 2456 555"

Zahvaljujemo na ukazanom povjerenju.
iCenter Hrvatska


To znaci drugovi,da mozemo zaboraviti sve istyle u budimpesti i sve apple store po bijelom svijetu,jer sada reklamirati nase iuredjaje mozemo u susjednoj HR.

p.s.izvinjavam se ako postoji ista tema,i molim admine da je izbrisu,a ako ne postoji,onda da je premjeste u odgovarajucu kategoriju.

Hvala:)


moj problem je identinac ovome s klipa

ut6I6Vcgj4c

citam komentare na ovaj problem po netu,ima ta jedna serija s ovim problemom,i kazu da apple odmah mijenja telefon koji ima ovaj fix,mada kazu da nista ne steti telefonu,i da bas onaj kome smeta na secund ova zelena boja,ode i zamjeni telefon.

milan64586
15-07-2013, 13:49
Boletinjo drugar moj, pa i Madjarska je susedna zemlja Srbiji. ;)

Boletinho
15-07-2013, 14:17
I TO STO KAZES,ALI SAM JA DRUG ISAO TOM CINJENICOM,DA JE PUNO LAKSE RADI JEZIKA,KAD SE ONO OBJASNJAVAS S NJIMA I KADA IH UBJEDJUJES DA JE "MLIJEKO CRNO",A STO NA ENGLESKOM NE MOZES NIKAKO RECI...DRUGO,NA MORE CE NAS ICI VECINA,PA ODMAH SPOJITI UKUSNO S KORISNIM....ONDA,TROSKOVI PUTA I SVEGA SU ZNATNO MANJI....A IMA I DOSTA RAJE OVDIJE IZ bih,KOJIMA JE GRANICA SA hr SVEGA 35 KILOMETARA,KAO I MENI......uGLAVNOM DRUG MOJ,OD VISKA GLAVA NE BOLI,HA YA:)

sory za caps lock,kada sam napisao sve,upratio sam da je upaljen,a na ovoj vrucini nemam snage da pisem sve ponovo:)

p.s. usput,ako nekome zatreba,ovo je mail menadjera Apple-a u HR [email protected] i on ce vam dati sve informacije u vezi garancije i reklamacije:)

milan64586
15-07-2013, 14:38
U pravu si Boletinjo, drug moj. Nisam pravilno razmisljao.

SiniĊĦa Selimir
23-07-2013, 02:06
Koja je procedura kada se telefon nosi na reklamaciju ? sta je potrebno od papira ? imam i5 kupljen u nemackoj u Januaru ... imam original kutiju sa 2 uputstva i papirom garancija ( nista nije popunjeno ) original punjac nemam a ni slusalice ... jel vredi uopste nositi to u ZG ili Budimpestu ? ( power dugme ne radi )

zabrljanje
23-07-2013, 07:07
Kupio u Evropi i u garanciji je-samo treba telefon. Ako nisi siguran, posalji im mail i proveri.

cobra9
23-08-2013, 13:18
meni se od prije neki dan pojavile dvije zute mrlje na displeju pri vrhu u lijvom i desnom kutu i protezu se polako prema dolje znal neko sto je to i5 star 10 mjeseci kupljen u app store njemacka

rmilanovic
23-08-2013, 13:20
Ma ne treba da te zanima..odes lepo i zamenis uredjaj (dace ti novi- naravno ukoliko nemas neka velika ostecenja)..

milospinkfloyd
23-08-2013, 15:07
ja imam cuveni bug (ali ne desava se stalno to je problem, tj jako retko se desava) ljubicastog ekrana na kameri. na stranim forumima sam citao da priznaju garanciju za ovo, ali opet ne znam kako jer se moze desiti da se po nedelju dana ne pojavi i sta ako im ja odnesem kad ono tamo radi sve savrseno :) a evo kako to izgleda

21649

iLaki
23-08-2013, 22:17
ja imam cuveni bug (ali ne desava se stalno to je problem, tj jako retko se desava) ljubicastog ekrana na kameri. na stranim forumima sam citao da priznaju garanciju za ovo, ali opet ne znam kako jer se moze desiti da se po nedelju dana ne pojavi i sta ako im ja odnesem kad ono tamo radi sve savrseno :) a evo kako to izgleda

21649

Sto te briga,ti imas problem,desavalo se to pred njima ili ne oni moraju da tu uzmu tel. za popravku,mada mi ovo vise lici na neki Bug u iOS?

milospinkfloyd
23-08-2013, 22:20
nije bug u iosu vec je hardverski 100%. ma odustacu mrzi me da se cimam, nemam nikakvog posla u zagrebu ove godine, a i ovo mi se desava jednom u 100 puta

gidra85
26-08-2013, 03:38
Da li ce neko ici do Hrvatske ili Madjarske u skorije vreme? :) Imao bih jedan uredjaj za reklamaciju.

gidra85
27-08-2013, 20:23
Da li je neko ima iskustva sa zamenom u Hr do sada? Ja sam poslao dva mail-a pa cekam odgovore.

Zexx021
09-10-2013, 02:03
Ima li novih informacija ? Iz Novog Sada,koji je najblizi grad u HR za zamenu,i da li se isplati tamo nositi ili u Pestu? :)

rslaven
09-10-2013, 12:44
Ja sam iz BiH tacnije Bos. Brod na samoj granici sa HR tj. Slavonskim Brodom, mogu pjeske otici u Sl. Brod samo se most predje tako da ako nekome treba bilo kakva informacija ili usluga moze mi se javiti na pm