PDA

View Full Version : Problem sa Sim karticom,Gevey ili je zakljucan???



Uros90
12-07-2013, 18:26
Ne razumem se bas u iphone telefone jer sam sada uzeo prvi svoj i imam problem sa iphone 4 i ima u sebi

Version:4.3.3(8j2)
Modem Firmware:04.10.01

kupio sam ga preko oglasa,i radio je kod predhodnog vlasnika sve ok.Imao je stare poruke u sebi koje su slate sa stare telenor kartice sto znaci da je radio na nasoj mrezi.Kad sam kupio novu karticu od telenora otisao sam da mi je iseku i stavio sam je u telefon sa gevey i nije hteo da je registruje i da pokrene proceduru za gevey kao sto mi je vlasnik objasnio.Nego mi samo javlja samo No Sim Card.Bio sam kod vlasnika i ubacili smo staru karticu u njega i opet nije hteo da registruje i onda ga je odneo u servis.Zvao me je i rekao da gevey kartica radi ali da iphone 4 nekako zakljucan pa nece da registruje.Dali ima neka procedura da reinstaliram nesto pa da probam ili da proverim dali je stvarno zakljucan?

Pokusao sam da ga resetujem na General>settings>reset>Erase all content and settings ali mi se pojavi kao malo sunce koje se vrti i tako u beskonacnost,a vido sam da se pojavi mali bar preko koga se vidi proces restarta.