PDA

View Full Version : iMessage Problem



alexandargh
08-07-2013, 15:52
Iz nekog razloga, iMessage poruke sa iPhonea mi se ne syncuju na iPad. iPad ima samo one poruke koje su poslate na email adresu, ali poruke koje su istim tim ljudima poslate preko iPhonea se ne syncuju međusobno. Da li to može nekako da se podesi?

dzenopoljac
08-07-2013, 17:17
Kako to misliš ne syncuju se? Misliš ako pošalješ sa iphona poruku na drugi fon da će se to videti i na iPad-u? Ne ide to tako...

igor11
08-07-2013, 18:27
ni ja bas nisam najbolje razumeo.. verovatno koristi isti acc za iphone i ipad, pa ocekuje kada dobije poruku na telefon da dobije i na ipad..

belthazor2012
08-07-2013, 18:29
Znam o cemu pricas, i meni sad na ipad-u izbacuje samo mailove, bez broja telefona sa istog accounta i vise mi ne stizu poruke na ipad kad i na iphone. Procackacu malo i ako napravim javljam.


Napravih ga. Odradis sign out na oba uredjaja i zagasis imessage, sacekas malo, upalis ponovo sve, odradis sign in i to je to.

alexandargh
09-07-2013, 07:26
Mislio sam da se syncuju osobe kojima pišem i sa iPhonea i iPada a imaju isti contact details. Evo sad sam deaktivirao oba, prvo aktivirao iPhone pa iPad i sad je iPad prepoznao da postoji i broj uz iCloud account, sad ćemo da vidimo koliko se šta syncuje, naravno ne očekujem da mi stižu SMSovi na iPad već samo iMessages. Hvala na odgovoru. :)

Danilo Neymar Vanic
16-11-2013, 11:51
Imam problem sa imessages.kada hocu da ukljucim imessages,onaj klizac preko kog se ukljucuje samo se vrati na OFF,ne znam sta da radim,pomazite! :(