PDA

View Full Version : Izgubljena muzika



miloshs
05-07-2013, 05:48
Danas stavim fon na aparat da slusam muziku preko zvucnika i kada sam ga skinuo sa aparata nema mi dobar deo pesama tj. vidim ih ali ne mogu da ih pustim da slusam.Da li je imao ko ovaj problem i ako keste kako ga resiti?Hvala unapred


Sent from my iPhone 4G using Tapatalk 2http://img.tapatalk.com/d/13/07/05/ty9a7upe.jpg
Ove tamnije ispisane mogu da pustam a svetlije ispisane nema sanse pustiti

dzenopoljac
05-07-2013, 07:03
Ovo kad se desi najčešće je uzrokovano sinhronizacijom sa iTunes-om. Drugi razlog može biti da su fajlovi zeznuti (corrupted). Možda si skorije uradio sync sa iTunes (on to uradi automatski pa možda i nizi obratio pažnju) a pritom su te pesme pomerene ili obrisane iz foldera na kompu gde su bile prilikom prve sinhronizacije. Rešenje je da opet uradiš sync i da proveriš gde su ti te pesme na kompu.

Srecko
05-07-2013, 12:43
Da da lepo ti je DZeno rekao, pomerao si pesme na kompu,spicio sync i dobio ovaj problem. Malo pogledaj po iTunes-u i resices problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

miloshs
05-07-2013, 13:03
Hm...ne mogu sigurati da mi je sve bilo OK pre stavljanja fona na onu spravu...uglavnom resivo je sa ponovnim syncom(kojeg cu moci uraditi tek u septembru jer nisam kuci pri svom kompu)


Sent from my iPhone 4G using Tapatalk 2