PDA

View Full Version : vista ili nesto drugo



joowood
09-10-2009, 19:37
imam ipod 2g, jailbreak i fw 3.1
ovaj problem mi se deasavo i sa 3.0 fw
imam vistu os i kada insraliram itunes 9 i konetkujem ipod izlazi mi poruka

iTunes could not connect to the iPod "" because an unknown error occurred (0xE8000022)

sa vistom se
bakcem od skora tako da ne znam da li je do nje nesto.na xp mi radi valjano.da li neko zna u cemu je problem

bladecup
10-10-2009, 23:58
Ovo se meni desavalo,problem je nestao kad sam promenio usb,znaci ubodi u drugi usb port;)trebalo bi biti bolje,srecno!

joowood
11-10-2009, 10:17
kad bi znali sta sam sve pokusavao tragajuci na naetu za resenjem ne biste mi verovali, ali onda sam uradio ono sto je blade rekao i neverovatna stvar ali je uspelo.ali kada se kaze promena usb mislim da bi trebalo precizirati-ja imam thermaltake rs100 kuciste i dva usb imam napred a resto je pozadi, menjajuci usb koristio sam samo prednje prikljucke i promena nije dala rezultate, ali kada sam ipod ubo pozadi cudo se dogodilo stadion je eksplodirao i itunes je prepoznao ipod.
blade hvala ti , ali je neverovatno da takve gluposti mogu da se desavaju sa ovakvom tehnologijom.jos jednom hvala i pozdrav:vb_cheers:

bladecup
11-10-2009, 17:46
Na onaj pozadi sam i mislio,reci cu ti i zasto,ovaj sto imas napred je povezan kablom sa onim pozadi,s obzirom da imas veliko kuciste taj kabl mora biti dug + vezujes kabl od uredjaja,i nije dovoljno jak da procita uredjaj gubi se energija,ja sam imao taj problem ne samo sa ipodom i iphoneom,nego i sa ext hdd,usb flashkom od 16gb,i sa jos nekim uredjajima koji su veliki potrosaci,nije bilo dovoljno energije na taj usb od napred,morao sam da vezujem pozadi:)