PDA

View Full Version : iPhone 4 - puni se, mogu slike da se skidaju, ali ga iTunes ne prepoznaje



massive
25-06-2013, 21:15
Pozdrav!

Pre neki dan htedoh da sync-ujem neku muziku, prikljucim telefon na MacBook i u iTunesu se pojavi:

An iPhone has been detected, but it could not be identified properly. Please disconnect and reconnect the iPhone, then try again.

Naravno, probao sam nekolik puta da ga rekonektujem, probao sa drugim kablom, drugim USB portom, probao sa drugim racunarima.

Pomislio sam da nije mozda software, pa sam odradio iLex RAT porceduru. Telefon se vratio na pocnetno stanje, sve radi, medjutim iTunes i dalje javlja istu gresku.

Trazio sam na netu sta moze da bude, nema nekog konretnog resenja.

Da li je iko imao ovakav problem?

Telefon je 32GB, star oko 2 godine, iOS 5.0.1 - jailbreak. I sve je radilo bez problema, do pre neki dan.

Hvala na svakom savetu.

bbrks
25-06-2013, 22:46
Idi u services i pogledaj da li su startovani Apple Mobile Devices i Bonjour, ako nisu stratuj ih manuelno.
Koji verziju iTunes imas?

massive
26-06-2013, 13:16
Poz!
Najnoviji iTUnes, Mac OS X 10.8.4

Startovano je sve kako treba...

Sta tu moze da bude oko hardware-a ? ili ?

bbrks
26-06-2013, 13:20
Pa mozda USB kablic, ali probaj jos da komplet deinstaliras i ponovo instaliras iTunes.

massive
01-07-2013, 22:44
Elem - i dalje nista :(

iTunes sam reinstalirao, probao i na Windows racunaru, probao sa drugim kablovima... ne vidi ga iTunes. I dalje mogu da skidam slike i to je to...

Ne vidim nacin da uradim restore neki ili slicno - obzirom da ga iTunes ne vidi.

Da nije mozda kakav hadrverski problem?