PDA

View Full Version : App sync (installous)



lcf13
08-10-2009, 10:31
nakom citanja i citanja i citanja..... foruma vidim da znate znaje pa sam rijesio da zamolim za pomoc!!!!!

PItanje glasi:
nakon instalacije potrebnih app via installous(app sync instaliran 3.1) i pokusaja sync-a sa itunes(jer ne vrijedi mi nista ako staln9o moram instalirati jedno te isto),sve instalirano mi iTunes brise.,(itunes v9.1 the latest,mac osx latest), dok na ranijoj verziji iphone os 2.2.1 se to nije desavalao! da na installosu je opcija enable sync with i tunes ON!

kao rijesiti situaciju na OS 3.1 iphone 2G??

.stefan
08-10-2009, 12:51
Ja ti ne bih preporucio da syncujes apps instalirane sa Installousa preko iTunes-a!
Meni se desilo da mi je zbog pokusaja toga iTunes blokirao account i nisam mogao da radim apsolutno nista na iTunes-u,zbog toga sto je navodno provalio neke korumporane faklove i blokirao mi account i pobrisao sve aplikacije!
Moj ti je savet ako hoces da ti ostanu te aplikacije u iTunes-u skini ih lepo sa apullo.us ubaci .ipa fajlove u iTunes i to je to!

lcf13
08-10-2009, 13:43
kao ubacujes .ipa file-ove u itunes? neka posebna app za to ili...
ja sam na MAC-u! e, da kad sam vec ovdje da pitam jos kako sam mac user sa cime da prebacim vide iz cycordera na mac! probao sam x app ali ne rade za 3.1 os! za sada sam jos u potrazi za diskaid 3.1.1 serial number ili crackom ali bezuspjesno! ako zna neko neku app(naglasavam MAC za WIN ih ima milion) rado cu poslusati savjet!!!

neki torrent ili nesto slicno!!

Unaprijed zahvalan!

dado
08-10-2009, 14:47
kao ubacujes .ipa file-ove u itunes? neka posebna app za to ili...

Klikneš 2 puta na ikonicu,iTunes će je prepoznati i samo sync...
Ili prevučes ikonicu i library (iTunes) i onda sync.Nije potrebna nikakva aplikacija za to.

lcf13
08-10-2009, 15:55
ok mislio sam da treba nesto posebno:p,znaci jednostavno!
Jel to onda povlaci da ako budem radio restore, i nakon zavrsetka istog dovoljno je uraditi sync app via i tunes i sve se vraca kako je bilo(mislim na app)???

ili je potrebno nesto drugo uraditi?

a vezano za disk aid? jel zna neko nesto ili...?

.stefan
08-10-2009, 16:28
Da,povlaci to sto kazes!:)
znaci samo drag&drop u Applications u iTunes-u i tu su one!

feegee
12-11-2009, 20:55
brise ti zato sto nisi instalirao preko itunesa nista... znaci moras free neku aplikaciju na itunes da sam kompa prebaci na mob i na mobu skini jos neku aplikaciju free da ubaci na komp i radice ti sync sa itunsom ... imo sam i ja taj probelm ....ako nece da radi na ovaj nacin ..negdje imas zajeb u FW...

mikenzi
12-11-2009, 20:59
kao ubacujes .ipa file-ove u itunes? neka posebna app za to ili...
ja sam na MAC-u! e, da kad sam vec ovdje da pitam jos kako sam mac user sa cime da prebacim vide iz cycordera na mac! probao sam x app ali ne rade za 3.1 os! za sada sam jos u potrazi za diskaid 3.1.1 serial number ili crackom ali bezuspjesno! ako zna neko neku app(naglasavam MAC za WIN ih ima milion) rado cu poslusati savjet!!!

neki torrent ili nesto slicno!!

Unaprijed zahvalan!

Evo, imam ja + jos par za Mac-a

iMP
14-11-2009, 01:44
nadam se da ce opaj install0us fix za Sync da pomogne ako ne odvalicu, krenuo sam sync applikacija :(

marija
21-12-2009, 20:23
mene muci isti problem.Iako je skinuta Appsync sinhronizovanje ne funkcionise.non stop prijavljuje da app nije signed

.stefan
22-12-2009, 05:12
Posle instalacije AppSynca uzmi prebaci prvo jednu besplatnu app pa onda tek kreni da krekovanim!
Ako imas 3.1.2 fw,instaliraj AppSync 3.1.2!
Ubaci ovaj repo:

http://sinfuliphonerepo.com/

p.s.posto sam video negde da si pitala za Installous imas i njega takodje na ovom repo-u kao i gomilu drugih krekovanih apps-a!