PDA

View Full Version : Big Boss repo prazan???



bbrks
17-06-2013, 21:13
Aj dame i gospodo, imam jedan rebus.....
Drugar ima 4S, 6.1.2, JB, sve regularno....otvori Cydiu, pogleda Big Boss, sve prazno, kao i svi ostali repoi.
Odradi delete Big Boss, svi ostali repoi puni ko brod. Vrati Big Boss, opet sve prazno.
Tvrdi da nema previse repoa. Cak je i brisao druge i opet isto. Dok je Big Boss instaliran, sve je prazno, kad ga skine, sve puno.
Dal je neko cuo za ovakav problem, ja posteno moram da priznam da nisam :confused:

vanjakv
17-06-2013, 21:21
Ja sam imao slican problem,ne znam tacno koji repo je meni smetao ali modmyi mi je zbog njega bagovao. Isto kada sam ga obrisao sve je proradilo,kada vratim taj repo svi ostali se izgube. Sve se to desilo polse icleaner-a,kada sam sa njim cistio tel.

rikee
17-06-2013, 21:21
Ja jesam... Ako je svez jailbreak samo odradis refresh i sve je tu

bbrks
17-06-2013, 21:25
Jok radio refresh, isto

Chuckie
17-06-2013, 21:39
Ima previše repoa. Neka obriše jedan dva koje ne koristi.

bbrks
17-06-2013, 21:42
Ne, i to je uradio, to sam mu prvo rekao.

Chuckie
17-06-2013, 21:43
Meni je to bio problem. Čak i Cydia izbacuje crvenu poruku error da ne može osvježiti toliko repoa. Ne sjećam se teksta poruke. Čim sam ukinuo par komada sve u redu.

Kurta
17-06-2013, 22:25
Meni je problem bio potiranje repo-a, ali mi je crvenim slovima ispisalo koji smeta, cini mi se da je modmy bio problem, od kako sam ga obrisao, nikakvih problema nemam, a dodavao sam jos novih. Isto tako sam mislio da imam viska i brisao neke koje ne koristim i nije pomoglo dok nisam obrisao doticni.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

zabrljanje
17-06-2013, 23:20
Obrise BigBoss i pokusa da ga doda iz Cydia/Telesphoreo repoa (isto vazi i za modmyi repo - cesto i on u stvari pravi problem). Bila je prica o tome i ne mogu da nadjem konkretan tekst sa net-a.
Ili, mozda da uradi

http://www.jailbreakiosx.com/download-cydia-1-1-8-deb/

ili

http://www.idownloadblog.com/2011/04/11/troubleshooting-cydia-problems-with-broken-repos/.

Ovo sa prvog linka nisam radio ali to jevarijanta ako nista drugo ne pomaze (mada, tako moze i iLEX RAT opcija).