PDA

View Full Version : Iphone 4s se ne puni na zidnom prekidacu



k1ngst0ne
14-06-2013, 00:48
E ovako imam ovakav problem to sam danas otkrio do danas se jednom desilo , izvadio sam kabl i opet sam ga gurnuo u UREDJAJ i radio je , ali sad to ne uspeva... Znachi nekad se puni , nekad ne.. A dok na kompu kad ga prikljuchim sve je ekstra.. Puni se..
Da je do punjacha nije, znachi i puni se nekad a nekad ne.... Nzm do chega je , ako znate vi , pomagajte ili da nosim u servis...

A niko od frendova nema Apple uredjaj tako da nmg da uzmem punjach od njih da isprobam...

Pozdrav...

strasilo85
14-06-2013, 03:12
Meni se to isto desilo posle punjenja iphone u kolima sa kineskim autopunjacem. Probao sam sve zivo i da ocistim konektore i punjac sam promenu i restore uradio. Nista nije pomoglo tako da sam ja nastavio da punim na kompu.


Sent from my iPhone 4s 64gb using Tapatalk

.stefan
14-06-2013, 03:18
Velika je verovatnoca da je do adaptera koji ide u zid...ja bih savetovao da njega promenis sto pre jer oni mogu vrlo lako zeznuti bateriju time sto mogu da prouzrukuju ekstremno zagrevanje baterije

Vaskemld
14-06-2013, 03:50
Ja sam imao isti problem. Odneo u servis i rekli su da su crkli neki pinovi na konektoru i da zato samo puni preko kompa! A menjao sam 3 original kabla, adaptera i uticnice!

darkonda
14-06-2013, 11:27
Ili do adaptera, ili do prekida u usb kablu, pa u zavisnosti kako ga savijes zica se vrati na mesto. Imao sam taj problem, odlemila se zicica i cao zdravo.
Idi u servis i isprobaj u cemu je problem svasta moze biti.


iPhone5 Tapatalk 2

k1ngst0ne
14-06-2013, 11:51
Ok .. Hvala vam... Sad cu da skoknem do servisa pa cemo da vidimo shta i kako.. Pozdrav

komsa
14-06-2013, 11:59
Prekidacu ?!?

k1ngst0ne
14-06-2013, 14:38
Ovako , bilo je do usb kabla...Zbog savijanja , valjda je doshlo do nekog prekida , sad puni i na punjach i na komp.. Pozdrav.. Moze LOCK