PDA

View Full Version : Problem sa Home button-om



skiper
07-06-2013, 20:40
Imam problem sa home dugmetom, a i uopste sa telefonom, drzi samo jednu crtu signala ne znam zasto pa me interesuje kada bih ga reklamirao, inace telefon je sa mreze i placeno je otkljucavanje da bi bio simfree, da li bih dobio u slucaju zamene simfree telefon ili ponovo zakljucan?

zabrljanje
07-06-2013, 20:45
Mislim da telefoni koji su kupljeni od operatera trebaju da se reklamiraju kod njega ali nisam siguran posto je placeno otkljucavanje. Mislim da je najbolje da posaljes mail support-u iStyle-a u Budimpesti sa bsvojim IMEI-em i opisom problema pa da vidis sta ce da kazu.
Nije mi logicno, kada bi ga menjali, da ti ponovo daju zakljucan.

skiper
07-06-2013, 20:48
Nije problem da se reklamira tamo gde je uzet, samo me plasi da ne bude zakljucan ako ga zamene, ali pitacu onda kod njih prvo u vezi zamene a onda izneti problem, ne isplati mi se da mi daju zakljucan.

.stefan
07-06-2013, 20:54
Mislim da nece da ti daju zakljucan jer si vec platio otkljucavanje a posto je tel u garanciji duzni su da ti ga zamene

skiper
07-06-2013, 21:01
Nada se da je tako, mada otkljucavanje nije placeno tamo njima, operateru, vec sam to uradio ovde, ali valjda to nema veze.

zabrljanje
07-06-2013, 21:06
Mislim da to mnogo menja na stvari.

.stefan
07-06-2013, 21:27
I ja mislim da to menja stvari...najbolje da vidis sa operaterom....ili kontaktiras istyle, mozda ti se tel sad vodi kao simfree ko zna