PDA

View Full Version : Iphone 3G(8g) poblem sa mrezom i ucitavanjem kartice



Gamecreator
20-05-2013, 14:35
POstovanje
Nov sam ovde pa nemojte mi zameriti na ako budem nesto prekrsio na prvom postu.Ovako stoji moj problem: Dobio sam Iphone 3g 8g iz amerike pre par dana.Ja sam mislio da cu morati da ga otklucam ali ubacim mts karticu i on radi!(srbin ga tamo koristio).sve je ok bilo dok nisam instal itunes na kompu.Prvo sto mi je pokazalo kad sam ga pokrenuo bio je download novog softvera 4.2 tako nesto..Neznajuci ja sam to odradio i kad se restratovao tell posle vise nije mogao da prepozna nasu sim karticu i mrezu.Sta da radim? moracu ponovo da ga otkljucam.Neka pomogne neko.Hvala puno unpred.pozdrav:)

ervin.p
20-05-2013, 17:02
moras da napravis custom 4.2 pa onda da ga jb pa onda unlock, jesil trazio po forumu?

Gamecreator
20-05-2013, 17:04
Nisam trazio...Zanima me da li problem moze da se sredi ili cu morati da platim unlock?

ervin.p
20-05-2013, 17:12
ma mozes ti, prvo skines 4.2 evo ti sa ove stranice http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=750
nadji svoj telefon i to je to, nakon toga, ides da skines sn0wbreeze, to imas na forumu link http://www.isrbija.net/showthread.php/36015-Sn0wbreeze izaberi novu verziju, nakon toga svega ides u sn0wbreeze, ucitas taj IPSW sto si skinuo, ides na general, stikliras hackactivate, sacekas da se to odradi, nakon toga stavis iPhone u recovery , drzis istovremeno power i home button, imas u sn0wbrezeu ireb alat u levom uglu snowbreeza, tu klikni i on ce ti pokazati kako da odradis, nakon toga iTunes ga prepozna kao recovery, i ti drzis sift na tastaturi i kliknes u iTunes-u restore, izabers taj custom iPSW sto si narpavio sa snowbrezeom, on ce ti biti na povrsinu, kliknes restore i to je to odrpilike

Gamecreator
21-05-2013, 13:20
Hvala brate. Uradio sam sve dok nisam dosao do ovog recoveru(tu mi se pojavilo usp na slici i itunes) i nista nece da reaguje.Ja nesto gledah po netu i lici mi na taj eror 1015 da li je moguce? polomicu tell :D ne znam sta sada da radim

Gamecreator
21-05-2013, 18:04
Uspeo sam nekako da sredim error 1015. Pratio po forumu.Sredio sve, isao na cydiju instal ultrasnow ali i dalje nece da mi prepozna karticu...samo pise searching...ne znam do cega moze da bude problem? i da modem firmware mi je 05.15.04

Gamecreator
21-05-2013, 20:12
RAdi hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaa!