PDA

View Full Version : Polovan Iphone5 sinc sa starim itunsom



dejanz
20-04-2013, 14:32
Danas sam uzeo Iphone 5 koji radi sa R-sim karticom.
Telefon je polovan i pun aplikacija.uradjen je jailbreak i IOS je 6.1.2
Imam moj ituns nalogkoji koristim za Ipad mini, sad me zanima kako da i ovaj telefon povezem sa svojim itunsom i da obrisem sve aplikacije od starog korisnika i ubacim svoje.Bojim se da nesto nezeznem oko softvera ne bi na 6.1.3:(

Nisam se dugo igrao sa iphonom pa mi znaci pomoc

igor11
20-04-2013, 14:50
ne diraj nista.. najsigurniji nacin ti je da obrsise sve manuelno, iliti rucno.. znaci, app po app, sliku po sliku, pesmu po pesmu, posle toga skini sa cydie iCleaner da obrises junk fajlove sto su ostali i to ti je to.. u suprutnom, mozes ostati bez JB..

Aleksabg
20-04-2013, 15:03
Veoma lako . . . settings / iTunes&App Stores / i tu odjavis njegov Apple ID i stavis svoj i posle udjes u App Store aplikaciju Update / Purchased i tu su sve tvoje app koje si skinuo sa svojim apple id-om ikad , a njegove imas gratis ili ih obrises i fon sljaka ko do sada . . . a iTunes obidjes u sirokom luku :yes:

dejanz
20-04-2013, 15:17
Uspeo sam da dodjem do svojih aplikacija, sad jedino sto njegove stare ne mogu apdejtovati ili negde gresim.
Ipak bi da obrisem sve njegove aplikacije i da krenem sa svojima od nule, kako to najbolje da uradim , a da se nezezne softver....

igor11
20-04-2013, 15:18
ne mozes, ako si prijavljen sa tvojim nalogom..

zabrljanje
20-04-2013, 15:20
Brisi jednu po jednu njegovu, kao sto rece Igor, i instaliraj lepo svoje i miran si.

dejanz
20-04-2013, 15:21
Da li mogu nekako da obrisem sve njegove da ga nakacim na moj ituns i da uradim neki sinc

zabrljanje
20-04-2013, 15:30
Nisam siguran. Eventualno da se logujes sa svojim appleid-om, uradis transfer purchases (zbog svojih aplikacija) i oznacis da ti sinhronizuje (ali nisam siguran da nece prijaviti gresku). Sigurniji ti je prethodni nacin - 5 minuta posla a slike mozes da brises preko iFunbox-a (ako ih ima).

Pavle
20-04-2013, 15:32
Ja mislim da mozes lagano da zakacis ip i samo uradi sync...

dejanz
20-04-2013, 15:41
Nije mi bitno nista od mojih aplikacija, mogu sve ponovo da instaliram, nemrzi me samo mi je bitno da nezabaguje nesto pa da zeznem softver.

Sad sam malo procitao i brisem sve rucno i onda kacim na ituns i ubacujem svoje

zlaja011
20-04-2013, 19:29
Instaliraj itools na komp i sa njim radi i ja sam imao slucne muke, odlicno je zavrsio posao...


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2