PDA

View Full Version : Kupovina polovne iPad 3 16GB



iGirl
28-03-2013, 20:10
Zdravo,

trebalo bi da prodam dvojku i razmisljam o prelasku na 3 ili 4. To tek treba da odlucim. Zanima me za sada jedna trojka sa oglasa na forumu:
http://www.isrbija.net/showthread.php/39506-iPad-3-Retina-16GB-WiFi-Fisklani-Garancija-2-god

cini mi se da je dosta povoljna obzirom da ipak ima nasu dvogodisnju garanciju, pa me zanima da li da uzimam tako nesto ili nesto sto ima samo apple garanciju i kupljeno je po evropi? Zapravo kako da ostvarim neku garanciju za uredjaj koji je kupljen u svajcarskoj ako zatreba i da li to znaci da ako se nesto desi da moram da putujem do Svice ili saljem tamo iPad na popravku? Da li ce mi usteda od 10-20e potencijalno u slucaju kvara znaciti trosak od 100-200e pa da bude veca dara nego mera ili kako se to vec kaze?

legenda1988
29-03-2013, 00:18
Licno menjao ipad u uscu koji je kupljen u madjarskoj, donet nije radilo dugme tacnije zezalo, dali drugi uredjajmbez problema. Tako da sto se garancije tice nemas problema sem da te 2 godine vaze samo kod nas....

iGirl
29-03-2013, 01:13
Fala za info, znaci mi:) sad jos samo da se odlucim da li da uzimam sa 2 g garancijom malo skuplje ili da rizikujem sa preostalih par meseci od 1 g garancije apple-a. Hvala ti za ovu informaciju u svakom slucaju znaci mi jer to nisam znala;)

legenda1988
29-03-2013, 01:28
Ma to retko crkava tacnije nikad ili radi ili ne