PDA

View Full Version : Zamena kompjutera



damnjan
22-03-2013, 09:01
Dobro jutro drugari.

Pitanje: nisam sinhronizovao iphone sa racunarom duze vreme. Na telefonu imam i aplikacije skidane sa razlicitim nalozima (tel. nije jailbrak-ovan).
Uzeo sam novi racunar.
Postoji li nacin da sa telefona sve upload-ujem na novi racunar direktno, muziku, aplikacije i sve ostalo?

Pozdrav


Damnjan
Sent from my iPhone 5

rmilanovic
22-03-2013, 11:05
Imas pristup starom racunaru?

damnjan
22-03-2013, 12:21
Imam, da. Nije valjda da moram sve aplikacije ponovo da instaliram jednu po jednu i muziku i slike da prebacujem?



Damnjan
Sent from my iPhone 5

hidroponika
22-03-2013, 12:26
Autorizuj itunes sa novim kompijuterom i transferuj aplikacije sa tel na komp i sve si resio

zabrljanje
22-03-2013, 13:26
Ajde pogledaj ove adrese


http://www.everythingicafe.com/forum/threads/transferring-itunes-apps-to-another-computer.34376/


http://www.everythingicafe.com/forum/threads/syncing-your-ipod-iphone-to-a-new-itunes-library-look-here-first.37178/


Na starom compu uradi transfer purchases pre bilo cega drugog i jedan backup a onda kreni sa ostalim stvarima (autorizujes novi comp i ostalo).

damnjan
22-03-2013, 13:59
Hvala drugari, probacu pa javljam.

Pozdrav


Damnjan
Sent from my iPhone 5

Tiki.Strumpfeta.
27-03-2013, 14:14
Imam pitanje za vas:
Kupila sam novi laptop i novi iphone 5, a na starom kompu imam instaliran itunes i stari iphone 3gs. Taj stari ne zelim vise da koristim kao ni komp, iako imam pristup. Pa me zanima da li mogu samo da instaliram itunes na novi laptop i povezem ga sa sa novim telefonom ili moram nesto drugo da uradim? A inace s obzirom da sam ukucala isti user i pass na novom(mislim na app store), kao i na starom telefonu, sve sto skidam na novom mi se sinhronizuje i na starom, da li je to problem?
Unapred se izvinjavam na konfuznom pitanju, prilicno sam noob pa se trudim da objasnim sto detaljnije. :)

marko_grcich
27-03-2013, 20:30
Ukoliko nisi sinhronizovala iPhone 5 sa starim računarom, možeš da ga nakačiš na novi i da ćeraš.
Ako jesi ima i za to rešenje, ali malko je duže.
Najbolje da me zovneš na kafu, pa da sve to rešimo. ^^
Inače naša zajednička ortakinja mi sinoć reče da si se vratila iz Švice. :)