PDA

View Full Version : wifi problem na iphone 5



cliosport24
20-03-2013, 00:38
Pri kucanju pasworda za povezivanje na wifi ruter ,konstantno izbacuje INCORECT PASWORD

dali je neko imao ovaj problem i kako ga je resio.

KingKong
20-03-2013, 00:46
Promjeni u ruteru vrstu enkripcije!!!

Ako si siguran da ne grjesis u kucanju ispravne lozinke!

Ili otkljucaj wifi za probu da bi resio sumnju u telefon !!!

Pa onda posle opet zakljucaj i koristi TKP+AES mislim da tako nosi oznake pisem napamet pa sam mozda fulao potpuni naziv enkripcije!!!


From" iPhone 4 " usingTapatalk
Doktorirao na iPhone 3GS

justkidding
20-03-2013, 01:06
Imao sam ja slican problem pre par dana promenio sam sifru na ruteru kucam pass i izbacuje mi incorect pass non stop brat pored mene kuca u svoj ip pass i iz prve sve ok, ja sam par puta palio gasio wifi i nista tek kad sam isao na forget network(za moju mrezu sa rutera) sledeci put je prihvatio sifru,a da i ako imas wifi pass sa cydie instaliran prvo u njemu obrisi mrezu i pass pa tek onda kucaj ponovo citao sam negde da tajj app pravi problem te vrste...

iLove
20-03-2013, 07:05
Ima sam i ja taj problem.
Na routeru iskljuci enkripciju (wep ili wep2 koju vec imas), mreza ce ti biti otvorena, prikopcaj se na wifi telefonom i poslije ponovo ukljuci wep ili wep2 enkripciju. Trebalo bi dalje raditi.


iPh4s

cliosport24
20-03-2013, 09:55
imam nekoliko rutera u okruzenju ,na koje mogu da se prikljucim ali je potpuno ista prica...

KingKong
20-03-2013, 10:02
Pa tako reci ti bi malo na komsijin da se kacis!!! Pa zakljucali ljudi svoje mreze, onda je sasvim uredi poruka koju ti iPhone izbacuje nema greske,


From" iPhone 4 " usingTapatalk
Doktorirao na iPhone 3GS

cliosport24
20-03-2013, 10:04
Ajd ne lupetaj majke ti

KingKong
20-03-2013, 10:09
Ne lupetam ja vec ti se onda nisi izjasnio kako treba,, jesili probao gore neki savjet da isprobas od navedenih metoda?


Imam i ja u okruzenju 27 mreza na koje bi mogao da se spojim samo mi fale lozinke, jer ovako ako probam bi dobio istu gresku kao i ti !!!! Lol




From" iPhone 4 " usingTapatalk
Doktorirao na iPhone 3GS

cliosport24
20-03-2013, 10:33
Prijatelju, pa zar mislis da sam toliki ***** da pokusavam sa pogresnom sifrom da se nakacim na svoj vlastiti wifi ruter???
imam sifre jos nekoliko rutera iz okruzenja i ne moze da se prikaci ova petica, ostalim telefonima mogu da se prikacim na wifi

technobuba
20-03-2013, 11:12
Jesi probao resetovati mrezna podesavanja? Probaj i forget network kao sto je gore neko predlozio...

cliosport24
20-03-2013, 11:20
Ma znam za te cake,otpakovan telefon tek.imam ih nekoliko komada,svi rade,samo ovaj jedan prikazuje pogresnu sifru.

KingKong
20-03-2013, 11:22
Pa sta te kosta da udjes u ruter, otkljucas mrezu pa vidis dal se spaja??? Tako da znas na cemu si


From" iPhone 4 " usingTapatalk
Doktorirao na iPhone 3GS