PDA

View Full Version : iPhone 4 čudan problem



DeVLAX
12-03-2013, 07:17
Imam četvorku staru skoro 2 godine, simfree, najnovija verzija softvera 6.1.2, nije urađen JB, nikada nisam imao problema sa resetovanjem. Juče je sasvim normalno radio, baterija je bila na 85%. Kada sam hteo da ga otključam i pošaljem poruku, telefon nije reagovao, potpuno mrtav. Prvo sam ga stavio na komp i uopšte nije reagovao ni telefon ni komp ga nije registrovao. Tada sam držao POWER+HOME dugme oko 40 sekundi i telefon je prvo izbacio jabuku i posle minut i po se upalio kao da ništa nije bilo (baterija je spala na 84% i sasvim normalno radi). Zanima me da li su ovo prvi simptomi da je fon na izdisaju i da li treba da skupljam pare za novi?

buxna
12-03-2013, 07:25
Ma ne mora da znaci. To se zna desiti Jednostavno pobrljave ponekad dal od tweakova iz cydie ili jesnostavno radna mem dostigne vrhunac pa joj treba predaha. Ja vec duze vrem ne preferiram JB jer je dosta stabilniji rad ali imao sam slicnu situaciju sa 4s gdje se gasio na 40-50% bat i pokazivao da mu treba punjenje,da bi nakon sto ga ukopcam na punjac ponovo pokazivao 40-50%. Tad sam imao spoj na dock connectoru

skiper
12-03-2013, 09:05
@buxna kakvi tweakovi iz cydia kada mu nije uradjen JB?

buxna
12-03-2013, 09:49
Pricam uopsteno .
Procitaj ponovo moj post i vidjet ces da se meni desavalo slicno bez JB!!!