PDA

View Full Version : Ipad 3 - Jailbreak 6.1.2 - Backup Appova



Ivan_K
11-03-2013, 10:44
Pokusavao sam da nadjem barem slicnu temu, ali posto nisam imao uspeha evo otvaram novu... i nadam se da ce pomoci jos nekome sa slicnim pitanjima/sumnjama.

Imam ipad3, na 5.1.1, i planiram da updatujem na 6.1.2 i potom naravno jailbreakujem uredjaj. Eh sad, imam jedno pitanje i nadam se da neko moze da mi pomogne. Znaci pokusavam da uradim backup app-ova, i instalirao sam ifunbox. Problem je sto mi neke appove backupuje, a neke ne... i to nece bas one koji su mi kiritcini, na primer igo primo, i jos neke malo vece app-ove, naravno sve krekovane. Imam i dosta legalno kupljenih app-ova i za njih ne brinem, to mogu direktno sa app storea, pod purchased da ih opet re-instaliram... ali ne mogu da nadjem resenje zasto ifunbox nece da backupuje neke appove, a neke hoce. Precesljao sam forume za taj specifican error ifunboxa, i nista nisam nasao.
Da li je neko imao slican problem? i da li bi neko mogao da me posavetuje ako postoji bolji nacin da se bacupuju appovi, sto legalni sto ne-legalni, koristeci nesto slicno ifunboxu?
Znaci samo trazim resenje da backupujem sve sa ipad-a pre nego sto instaliram 6.1.2.

Hvala unpared!!!

OK, shvatio sam zasto mi ifunbox izbacuje error, pa evo za svakog ko bude imao slican problem. Ukoliko vam se pojavi error e8000067, to znaci da nemate vise slobodnog prostora na ipadu... ne znam kako, u tom trenutku sam ostao bez prostora na uredjaju iako sam pre toga imao skoro 1GB slobodno. Oslobodio sam na 2GB prostor i onda je backup odradjen bez ikakvih problema.
Eh sad, novo pitanje. Da li mogu da backupujem krekovane appove sa ifunboxom, i onda sa itunes da backupujem ostatak appova koji su svi legalni, plus svi pdf-ovi na ibooksu, itd.? Onda odradim iz itunesa update na 6.1.2, jailbreakujem, odradim restore legalnih appova sa itunesom, i posle restore krekovanih sa ifunboxom?

zabrljanje
11-03-2013, 13:01
Samo rucno sacuvaj .ipa fajlove od krekovanih aplikacija i pdf-ove u posebnom folderu i posle update-a i jailbreak-a mozes rucno da ih vratis-najprimitivniji ali sigurno efikasan nacin.