PDA

View Full Version : telefon nece da se napuni



int
05-03-2013, 08:53
najverovatnije je do kabla ali nisam 100% siguran,kad ga upalim na iphone sve lepo cuje se i onaj zvuk kad se nakaci na usb/punjac i prikaze mi kod one baterije u gornjem desnom uglu kabli ali se ne puni.Sta mi je ciniti,sem probati da ga napunim iz komp-a ako hoce pa cu znati do cega je?:confused:


EDIT: probao na kompu sada i polako ali se puni,znaci problem je ono sto se ubacuje u struju ...

zabrljanje
05-03-2013, 10:34
To sto kazes sto ide u struju je punjac. Idi sa telefonom i kablom i uzmi novi ali probaj na licu mesta, za svaki slucaj.

int
05-03-2013, 16:02
resen prob,uzeo drugi kabli i sve ide kako treba.Moze lock

darkonda
17-05-2013, 14:33
Ja imam isto problem sa punjenjem, nekad oce nekad nece. Kad prikacim na komp kaze mi da vidi da je prikaceno nesto na usb ali da ne moze da prepozna uredjaj. Dok kad ga stavim na uticnicu preko usb nekad odma krene da puni, a nekad moram da se barem 15 min zezam oko njega da bi uspeo. Nadam se da je do usb-a loseg, da nije problem sa telefonom. Ne stizem da kupim drugi pa sa pokusam.

zabrljanje
17-05-2013, 14:45
Na zalost, nema tu puno filozofije, moras da promenis kabl i onda tek dalje moze da se prica ako nastavlja isto da se ponasa.

nsnemanja
20-07-2013, 22:42
Od pre par dana i meni se javlja slican problem. Kada ga nakacim na punjac pise da nije supported... ( njakam se par min dok ga ne prepozna ).

Strahinjabgd
23-07-2013, 08:10
Ja sam promenio dva kabla za mesec dana, i na kraju kupio original 3800din, sad radi perfektno...