PDA

View Full Version : Problem sa Ipad 2



ZvezdasBG
04-03-2013, 13:37
Već par dana Ipad neće da se (narodski rečeno) upali. Tj kada ga uključim pojavi se logo jabuke, ali nikako neće da podigne sistem. Ne reaguje na komande, osim kada pritisnem HOME i dugme on/off kada se isključi.
Napominjem da je godinu dana radio bez ikakvih problema, a da se ovaj problem pojavio kada sam ga update na 6.1.2.
Jel da ga nosim na servis, ili ima neka fora da ga "vrnem" međ žive? :)

illusion
04-03-2013, 13:51
mozda da udjes u safe mode pa da obrises par tweeka...

ZvezdasBG
04-03-2013, 19:45
Tnx, posto sam totalni laik, u safe mode se ulazi kako? Na netu sam nasao da treba drzati volume + i dugme on/off, ali tako nece? :(

zabrljanje
04-03-2013, 20:13
Upravo tako, ugasis i nastavis da drzis power dugme i kad krene da se pali drzis i +. Da li si mu radio jailbreak? Ako nisi radio, onda skini ponovo ipsw i shift plus restore u iTunes.

ZvezdasBG
04-03-2013, 22:45
Uspeo restore :) Nisam mu radio jailbreak. Bekapovao sam na vreme sve podatke tako da nema velike stete :) Tnx.
Ma imam ga vec vise od godinu dana, sto znaci da garancija vise ne vazi, pa sam se smorio da cu morati da pljunem neku zescu kintu u servisu. Mada ne verujem ni da bi vazila garancija ovde jer je kupljen u Kanadi.

zabrljanje
04-03-2013, 22:54
Odlicno. Ajde kad Zvezda ne moze nista pametno da uradi (kao grupa gradjana su krenuli) bar da si ti uspeo.