PDA

View Full Version : iPhone i voda - problem sa zvučnikom



Swiper
12-02-2013, 00:25
Pozdrav,

Drugar koristi iPhone4 i skoro je imao mali peh, telefon mu je upao u WC šolju, izvadio ga je, protresao, nekako osušio i posle par dana je telefon proradio. Može normalno da zove, telefon mu ZVONI, radi wireless, GPRS, GPS, skoro sve, samo ne može da sluša muziku niti ništa slično tome, npr youtube. Baš čudno, kada se pokrene Music i ideš na "Play" dugme ništa se ne desi, ako stavim slušalice sve lepo radi, pojavi se slider ispod, čim isključim slušalice sve se zaustavi. Youtube radi ali bez zvuka. Kada u idle-u pokušam da smanjim na volume up/down ringer tone, onih crtica ispod nema, u toku razgovora se pojave. E sve ovo meni liči kao da je otišao onaj speaker u donjem delu, naručili smo novi, zamenili i opet skroz isto. U početku posta sam namerno napisao velikim slovima ZVONI jer telefon kada neko zove normalno zvoni, čuje se zvuk iz speaker-a.

Ajde sada, pošto ja nisam dovoljno pametan, šta bi mogao da bude uzrok ovome?:) Hardware pretpostavljam ali koji? Speaker nije, zamenili smo ga... Dajte neke predloge.

Hvala unapred!

edit: obrišite ovo moderatori, omašio sam forum :/