PDA

View Full Version : Itunes pasword backup?!



botro82
10-02-2013, 11:21
Pozdrav drugari,e ovako.Vidim da niko nije imao problem kao sto sam ga ja imamo.
Kad sam ubacio ios 6.1 na Iphone 4 simfree naravno direktno sa itunes-a,prvo mi je izbacio gresku(error 6) to sredim tj promenim usb restart komp i ponovo i naravno prodje normalo,e sad sta se desava.
Kad je sve lepo proslo naravno pita mi vrati backup i tu pocinje problem koji do sad nisam video,pita me za pasword backup,a ja to nisam nigde stiklirao itd,ja unesem moj pasword sa nalona i on odradi sve kako treba,a onda krece akcija kad sam skinu evasi0n da odradim JB on mi izbacuje gresku.
Ugasiti u itunesu pasword backup da bi mogao da odradim JB:confused:,i sad naravno ima opcija u itunesu koja treba samo da se unstiklira(,a tu se javlja problem da mi itunes nikako ali nikako ne dozvoljava da to odradim jednostavno nece da mi da tu opciju :crash:
Posaljem poruku dragome moderatoru @DADO koji mi je stvrano svaki put pomogao kad niko nije mogao i on mi kaze da nikad nije naleteo na takav problem,e tu je bio moj kraj da sam rekao sad cu da te provalim pa nije on(Itunes) pametniji:vb_kez:
Nema sta isam pokusavao,a onda u opcijama nadjem moje backup-ove i jedan jedini je ima kao kljucic i to mi je bilo sumnjivo jel drugi nisu imali koji su bili stari 3 meseca,a sa 5.1.1 i ja odradim restore na taj stari backup i on normalo odradi JB i ta opcija moze da se stiklira i unstiklira i meni ne bude tesko da opet vrati backup koji je sa kljucicem i on opet ne dozvoljava da unstikliram....
Eto toliko od mog JB sa kojim da sad stvrano nisam imao problem!!!

Nadam se da cu nekome pomoci ako naleti na isti problem :D
P.S
Ako je nekome poznato ovo bilo bi lepo da se malo bolje objasni,a i ja da unstikliram tu opciju napokon :D....