PDA

View Full Version : Vremensko trajanje JB na iPad 2?



mika89
08-02-2013, 16:36
Imam iPad 2 3G, instaliraio sam iOS 6.1, pokrenuo evasi0n JB, ali to traje po prilicno dugo, i nikako da dodje do kraja??
Prvo sam mislio da je zakucao program pa sam ga prisilno ugasio i primetio da ikonica postoji na iPadu ali naravno ne radi...
Da li moze neko da mi kaze koliko traje to, ili postoji neka greska??

Napomena, ako znaci, preko iTunesa sam isao na update software, i nije uspeo, pa sam posle morao da uradim restore.

iCoa
08-02-2013, 16:58
Ja kolko sam gledao upustva na youtube-u u toku procesa JB-a treba da se otkljuca iUredjaj i da se pritisne neka ikonica da bi JB mogao da nastavi, naravno u toku procesa pise kada treba i taj korak da se uradi, mozda si samo to trebao da uradis ;-)

didlika
08-02-2013, 17:36
Koliko se sećam kada sam čitao mislim da slobodno možeš da prekineš proces i pokreneš ponovo. Sada ću da proverim.

Edit: Da, može. Evo piše na sajtu: "If the process gets stuck somewhere, it's safe to restart the program, reboot the device (if necessary by holding down Power and Home until it shuts down), and rerun the process."

mika89
08-02-2013, 17:54
Aha, nisam znao da treba i iPad da resetujem... a pokusavam bar 6. put da ga JB.
Hvala


Edit: Uspelo.