PDA

View Full Version : Srediti push preko SAM-a



hardlifetime
08-02-2013, 00:52
Pozz kolege. Ovako trenutno kod sebe imam jedan solidno ocuvan iphone 3g . Pa sam resio malo da se poigram sa njim i da izvucem maksimalno iz njega koliko je to moguce. Imao sam intaliran whited00r 6 custom firmware koji nije bio los ali nisam mogao da sredim push notification . Stoga sam resio da odradim update na 4.2.1 za ios koji postoji za ovaj model iphone-a. Dobio sam preporuku da sredim push preko SAM-a iz cydia-e , e sad skinuo sam to odradio sve kako je po uputstvu kako bi mi itunes "legalno" aktivirao iphone ali nisam bas bio uspesan bar do sada . Imam telenor kartu u njemu sada , kada postavim na automatic carrier Itune mi izbaci sledecu poruku "The SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported" Naime kliknem na deactivate i udjem u manual izaberem nekog od ponudjenih operatora kako bi mi itunes activirao iphone opet isto "The SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported". I na kraju izvadim karticu i probam ponovo da aktiviram , onda mi itunes kaze "Were sorry, we are unableto continue with your activation at this time. Please try again later" Tu sam stao trenutno. Da li ima nekog reselja za ovo ili stvarno treba da probam kasnije . Hvala ...