PDA

View Full Version : Nedostupan- MTS mreza



max_serbia
08-02-2013, 00:50
Danas je pocelo nesto cudno da mi se desava.
Imam iPhone 5 iz USA, simfree. Vec par meseci sve sljaka bez problema.. i danas me niko ne zove, niti mi stizu poruke.. i onda tek slucajno saznam da kad se pozove moj broj, javi se onaj operatorski glas "Mts obavestenje: vas poziv ce biti preusmeren" i samo posle malo cekanja kaze "birate nepostojeci broj"

A mene nista ne obavestava, takodje mi ne stizu ni poruke... I onda posle 4-5 sati stignu ti sms-ovi, sa velikim zakasnjenjem.
A ja takodje ne mogu lepo da zovem, pise mi 5x call failed, da bih iz 6. puta uspeo da pozovem...

da li neko zna o cemu se radi?

justkidding
08-02-2013, 01:01
Pa jesi proveri sa operaterom obzirom da se to desava na mts-u povremeno...Ako imas zivaca da cekas 2sata da ti se javi korisnicki servis tesko da moze da bude do telefona ali ko zna,ako nenadjes resenje probaj reset network settings,pa eventualno i restore ali proveri prvo sa mts-om...

LazeR
08-02-2013, 01:43
Pazi to mi se nije desavalo, ali generalno mts stalno ima bagove u mrezi. Desava mi se da mi po 2-3 sata ne stize poruka ili cak da mi stigne 5-6-7 istih u roku od 1min. Tako da nista nije cudno..