PDA

View Full Version : Deo ekrana ne radi



wucke
06-02-2013, 08:15
Ljudi, pomoc...

Ispao mi je jutros telefon sa pola metra na pod, i ne reaguje na dodir druga petina telefona uzduz gledano, znaci, telefon je osetljiv na dodir pola cm sa leve strane, pa onda pola cm nije, i onda do kraja ekrana je normalan. Ali bas tih pola cm mi onemogucava da otkljucam telefon. Jel postoji neko privremeno resenje da barem otkljucam telefon ili ide odmah zamena touch-a. I da li je neko skorije menjao touch na 3g, da znam koliko bi kostala popravka?

Flash Gordon
06-02-2013, 08:25
Crko ti je touch screen digitajzer ,imas srece u nesreci sto mozes da zamijenis samo touch jer je 3G . Mislim da je na ebay manje od 10$ i lako ga je zamijeniti, ali ako nisi stucan bolje nemoj!


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

wucke
06-02-2013, 08:58
Hvala puno na brzom odgovoru, sad mi je malo laknulo. Sredice mi to ortak jer je on svakako rastavljao i sastavljao i4 par komada, tako da on zna sta i kako... A jel znas mozda kako se zove program preko kog mogu lakse da otkljucam telefon, da ga ne otkljucavam na slide, nego nesto kao fazon na nokia-i?
Hvala jos jednom na pomoci

Silence
06-02-2013, 09:03
Pa slajd je valjda najlakse :)


Tapatalk.

wucke
06-02-2013, 09:09
Pa jeste najlakse, ali nekad proradi nekad nece, jer mi se sjebao taj digitizer. Svakako mi ne rade slova z e s, kad kucam poruke, ali to resavam tako sto iskrenem telefon :) Ali da se ne bih smarao da mi nekad radi, nekad ne radi otkljucavanje, zato pitam jel postoji tako neki program koji sa lock screen-a pomocu dugmica otkljucava telefon :)

Flash Gordon
06-02-2013, 09:09
Pa ako imas JB skini activator i namjesti kako tebi odgovara ... Tape to unlock on status bar recimo ili nesto slicno ...


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Aleksa123
06-02-2013, 11:28
+1 za Tap to unlock 17622