PDA

View Full Version : Cydia problem (Sources)



militzaaa013
05-02-2013, 17:40
Ubacila sam razne sources na cydiji (jb 6.0.2) BiteYourApple, iHackrepo, repo.insanely itd. medjutim imam bas veliki problem sa skidanjem tweekova...bukvalno nijedan tweek ne mogu da skinem, stalno neki error i Return To Cydia. Probala sam i five dock icon i color keyboard i winter board...nista nece.. koje ste vi sources ubacili? Zna li neko sto ja ne mogu da skidam?

novak_daba
05-02-2013, 18:12
Strpi se malo,cydia je preopterecena zato ti se i javljaju raznorazni erori :D malo strpljenja i bice sve ok :)

byMaX
05-02-2013, 19:50
Zapravo, ako ćemo da sitničarimo - svi govore da je Cydia opterećena, ali Cydia je aplikacija i nije uopšte opterećena :D
Opterećeni su serveri na kojima se nalaze hostovani web repositoriji, zbog čestog traženja gomile sitnih fajlova. Kapiram da ceo repository nije veći od pola gigabajta, ali čak i najmanji hackovi imaju na stotine fajlova, pa svlačenje svakog od njih predstavlja novi call back na server. I kad imaš 250.000 ljudi koji sređuju telefon nakon jailbreakovanja, a svaki od njih u 10 sekundi zahteva 500 malih fajlova, cifra poziva ka serveru postaje enormna.

:)