PDA

View Full Version : iTunes i iPhone



zoky099
17-09-2009, 19:17
imam jedan problem sa itunesom a neko od vas iskusnijih će mi reći dal je to normalno il je stvarno problem :)
dakle, uštekam iphone u usb, upalim itunes on odradi sync i sve super, krećem stavljat neke app il glazbu, i sad dok ja tu čačkam i tražim (traje recimo nekoliko sekundi), itunes mi ''makne'' iphone sa one liste, i onda ga moram opet ištekat iz usb-a pa opet uštekat da mogu prebacit..
il recimo jedan takav sličan slučaj, app se prebacuje na mob i piše sinkr. u toku i onda negdje na pola prebacivanja itunes opet isključi iphone, tj makne ga, to me malo živcira pa me zanima jel se to može kako riješit da ga ne gasi nakon nekog vremena?

zixY
17-09-2009, 19:28
Nikad nisam cuo za to, mada moguce je da te nesto iTunes zeza, mada nista nije sigurno... Probaj reinstall ili ubaci novi iTunes, ali jos neki sat mozda ti neko da resenje bolje prakticnije od ovoga.

carterado
17-09-2009, 19:35
Mozda da probas drugi USB port?

zoky099
17-09-2009, 20:18
Nikad nisam cuo za to, mada moguce je da te nesto iTunes zeza, mada nista nije sigurno... Probaj reinstall ili ubaci novi iTunes, ali jos neki sat mozda ti neko da resenje bolje prakticnije od ovoga.

hvala ti na pomoći, al da te pitam znači to nije normalno da se isključi nakon nekog vremena? iphone treba bit na listi sve dok ga ja sam ne isključim iz usb-a?


Mozda da probas drugi USB port?

probao sam i u drugi usb port al rezultat je isti :s

zixY
17-09-2009, 20:33
Pa naravno, sve dokle ga ne iskljucis sa USB-a iPhone ce biti prepoznavan i aktivan u iTunes-u...

zoky099
18-09-2009, 13:08
oke al sad mi se pojavio još jedan problem :S.. naime, kad započnem sync u itunesu, iphone se restartira odjednom, šta je sad problem?

edit: što se tiče onog mog prvog pitanja da mi se iphone nakon nekog vremena makne sa liste u itunesu, pokušavao sam uključit ga u druge usb portove al opet je sve isto.. međutim, on bude normalno ušteka u usb, puni se i komp ga prepozna naravno, jedino je problem to što nestane nakon nekog vremena, možda treba nešto naštimat u itunes-u?