PDA

View Full Version : Iphone 2G,sam pali ekran???



amsterdamxxx
31-01-2013, 17:50
uradio sam novi flash,misleci da cu da resim problem....telefon ,ok radi...ali sam primetio da sam od sebe upali ekran....i ako je zakljucan....i tako svetli par sekundi....pa se ugasi,i tako.......ocigledno mi tako i preko noci brze isprazni bateriju....
sta moze da zeza.....znam da pre nisam imao taj problem,niti sam nesto cackao oko toga...

illusion
31-01-2013, 20:13
potpuno isto se i meni desava,sad cu da probam restore da vidim da li ce pomoci...moram i bateriju da promenim...ajde ako ima neko neko resenje neka podeli sa nama..

restore nije pomogao,rekao bi da je do baterije pa cu da ubacim novu i da probam...

amsterdamxxx
31-01-2013, 23:02
ja sam malopre radio Restore na Itunes,i tada nije palio......ali sad nikako ne mogu da ga stavim na off,tj da ga ugasim....uradim sve,on kao ugasi....zavrti tockice....i opet se sama pojavi Jabuka...:)vec ga vidim u fijoci.....

vlada11070
01-02-2013, 02:15
Krštenica ga zeza! :)

amsterdamxxx
01-02-2013, 10:52
sta god...vec je u koverti Post Expresa.....:)
za sad mi ovaj Dell od 5 incha Vrsi poso......

illusion
05-02-2013, 23:31
i dalje isto problem samo sada sam stavio novu bateriju ali ne mogu da ugasim telefon jer se odmah sam upali,nije softverski vec hardverski problem ali ne znam do cega,bio je u servisu i oni ne znaju sta je u pitanju...neki predlog?Posto ne mogu da ga ugasim,da li ako ga stavim preko noci u DFU modekoliko ce potrositi bateriju do ujutru ili nece?