PDA

View Full Version : Tezina iPhone-a 5



iStefy
26-01-2013, 23:46
Skoro svi se zale kako je iP5 previse lagan i da imate osecaj da je kao neka igrackica i sl. Imao sam samsung Galaxy S2 koji je tezak 116g i prodao sam ga i kupio iP4 koji ima 137g,razlika je bila nebo i zemlja,ali iskreno..iP4 je mnogo tezi i bilo mi je tesko da se naviknem na to,vi koji niste imali androide i sl. mislite da je iP5 previse lagan,naprotiv takav i treba da bude i to mu sigurno nije mana,bar po meni...Sta vi mislite o njegovoj tezini? :)

ervin.p
26-01-2013, 23:50
Pa zar nije bolje sto je laksi :) vise prednosti ima, prva je pri padu :) pa sve ostale :)

chunga
27-01-2013, 03:17
Telefon nije telefon bez po' kile. :D

Paranormal
27-01-2013, 03:32
Slazem se sa Chungom. :D


Sent via iPhone using Tapatalk

zabrljanje
27-01-2013, 10:31
Ne verujem da Apple funkcionise po principu dogovorne ekonomije kao Rusije nekad (zna se koliko celika se proizvodi u jednoj fabrici i on se ima iskoristiti za tacno odredjen broj Lada, to sto je ona teska kao tenk nema veze) :). Salim se, meni vise odgovara tezina cetvorke ali ne znaci da to nije samo stvar navike (vrlo kratko sam imao priliku da drzim peticu u ruci pa je mozda i zato takvo misljene).

LDV20
27-01-2013, 11:05
Moj drugar koji ima S3 je ladno pre neki dan izjavio da je iPhone tezi :D
Ne znam. Meni je potpuno ok tezina. Da, osetio sam veliku razliku kada sam ga prvi put uzeo u ruke, ali sada mi je potpuno ok. Ne bojim se da ce da mi ispadne ili tako nesto, posto za ispadanje iz ruke moze da bude kriv samo korisnik.


Sent from my iPad 4 using Tapatalk HD

Chuckie
27-01-2013, 11:28
Skoro svi se zale kako je iP5 previse lagan i da imate osecaj da je kao neka igrackica i sl. Imao sam samsung Galaxy S2 koji je tezak 116g i prodao sam ga i kupio iP4 koji ima 137g,razlika je bila nebo i zemlja,ali iskreno..iP4 je mnogo tezi i bilo mi je tesko da se naviknem na to,vi koji niste imali androide i sl. mislite da je iP5 previse lagan,naprotiv takav i treba da bude i to mu sigurno nije mana,bar po meni...Sta vi mislite o njegovoj tezini? :)

iP4/4S zbog te tezine doima se 100x kvalitetnijim uređajem od SGS2. Evo upravo ih oba imam u ruci.

iStefy
27-01-2013, 12:56
iP4 mi umara ruku dok ga drzim malo duze,dok sam SGS2 mogao da drzim i po 1h i nista,nisam neki android fanboy ali tako mali uredjaj da bude tako tezak mi nije ok,a po meni iP5 jako lepo lezi u ruci i odgovarajuce je tezine :)

kovacevic031
27-01-2013, 13:04
Meni je prva dva dana bilo čudno. Sad kad uzmem nečiju četvorku ili 4S iznenadim se kako je "neugodno" teška i kako je ekran mal :)
iPhone 5 mi je savršene težine/dimenzija.

3gs
27-01-2013, 13:40
iphone 4s juce sam drzao u ruci i cini mi se da je pretezak a nekako sve skuceno na ekranu :D
imam i5 i nekako mi 4s se cini premali sve ikonice ugurane :D... em tezak em mali :D

al sad svako ima svoje misljenje

Chuckie
27-01-2013, 14:30
Eto na petici nije skučeno. Da si rekao na Note2 je ugodno i pregledno, a na 4S skučeno pa hajde.

Jebote do jučer težina 4S-a bila glavni argument u korist iPhonea protiv Samsungovih plastikanera, vezano za kvalitet uređaja, sad svi ti ljudi govore da je mana.

3gs
27-01-2013, 14:39
ja nisam rekao da je mana! ali je i5 odradjen sada mnogo bolje i lepse.... nije sve zgurano na i5 nekako ima vise kiseonika kada se radi na njemu :D hehe
prvo u pocetku mi je bilo cudno dok se nisam navikao... e sada kada uzmem 4s kao da sam uzeo neki mini telefon bukvalno

buxna
16-02-2013, 14:23
Imam 4s , i znaci jedva cekam da predjem na peticu aBd upravo zbog dva glavna razloga a to su tezina i dimenzije ekrana.

zlaja011
16-02-2013, 15:25
Koristio sam nekoliko dana peticu i posle se vratio na svoj 4s i zaista sto se ekrana tice imao sam osecaj kao da sam se vratio na Iphone mini :) ali sto se tice tezine i osecaja kada u ruci drzite hladan polirani celik tu mi 4s zaista deluje kao kvalitetniji premium model! To je verovatno subjektivna stvar ali i dan danas pamtim neprevazidjenu Nokiu 8800! Eto slican tom uzitku imam sa mojim 4s!