PDA

View Full Version : WinterBoard



Paranormal
22-01-2013, 02:31
Imam x tema ubacenih u wb, i kada odaberem temu, nece da mi je promeni uopste, malopre mi se odjednom javio taj problem. :confused: Da li se nekome ovo desilo i da li imate ideju kako mogu da resim ovo? :S

ervin.p
22-01-2013, 03:29
Desavalo mi se x puta, nije mi telefon jb pa sada tacno ti ne mogu reci :'( ali u winter board imas u opcije na sta se tema prijenjuje, tu pogledaj da nisi sta mijenjao, malo procackaj :) ili hard reset ako ti je u wb sve kako treba

Babakaj
22-01-2013, 03:34
Ili iskljuci sve iz wborda, repsring, pa onda probaj prvo nesto sto ti je ranije radilo. Ako nastavi da zeza brisi ono sto si poslednje instalirao..

Paranormal
22-01-2013, 03:39
Ugasio sam iP pa sam ga upalio, sad sve radi normalno, ko zna do cega li je bilo, ali sad nema nikakvih problema.

Elem, jedno pitanje kad smo vec kod WinterBoarda, skinuo sam Chuckie-jev ceo "paket" Elite Pro HD teme i to je 300mb fajlova, ubacio sam u fon, i jel postoji nacin da znam sta mogu da kombinujem ili moram da se igram dok ne ubodem ono sto hocu? :>

Babakaj
22-01-2013, 04:20
Ako su lepo nazvani .theme folderi po njihovom nazivu koji ti se ispisuje u wb mozes da skontas sta je za sta.
Ako nisu ili ne opisuju lepo jedini nacin, koji ja znam, je da rucno otvaras te foldere i na osnovu slicica koje su u njemu izvaljujes cemu koji sluzi.

Paranormal
22-01-2013, 14:01
Jesu, samo sto ima dosta toga. Znaci razgledanje slicica i poigravanje sa temom mi ne gine... :D