PDA

View Full Version : Facetime



Balsa
21-01-2013, 15:31
jel moguc facetime sa drugim uredjajima a da nije u pitanji iphone . ja inace imam iphone 5 . hvala

iAlfa
21-01-2013, 15:47
Moguce je samo sa kvalifikovanim Apple uredjajima ( iPad, iPod touch, Mac, Macbook i iPhone) sa ostalim nonApple uredjajima nije moguc FaceTime, ali imas druge programe za video pozive ( Skype i sl. )

mikee
21-01-2013, 17:47
Ja ne znam koji uredjaji osim Apple imaju Facetime?

Balsa
21-01-2013, 20:25
imaju samsungovi telefoni cini mi se.samo ne znam sto apple to radi. napravi facetime samo za iphone a znaju da postoje i drugi telefoni koji imaju istu opciju a nisu appleovi ... uzgred, zasto bluetooth nemoze sa drugim telefonima ? hvala

mmilos82
21-01-2013, 20:27
Ne... Sljamsung nema FT


Sent from my iPad using Tapatalk HD

mikee
21-01-2013, 20:28
Ja mislim(neka me neko ispravi ako gresim) da ne postoji ni jedan uredjaj osim Apple-ovih koji koriste facetime.

technobuba
21-01-2013, 20:31
Facetime=only Apple i . :) hhheee cuo sam da Smederevac sporet pravi neku usb verziju rerne za Samsung hhhaaahhhaaaa :) sala mala :)

justkidding
21-01-2013, 21:13
imaju samsungovi telefoni cini mi se.samo ne znam sto apple to radi. napravi facetime samo za iphone a znaju da postoje i drugi telefoni koji imaju istu opciju a nisu appleovi ... uzgred, zasto bluetooth nemoze sa drugim telefonima ? hvala
Ima i sranjmsung facetime istina je to ziva!...Kad dvoje ili vise korisnika sranjsunga sedne za sto stave iste na sto i pogledaju se u oci i pricaju to je samsung facetime,apple je omogucio to isto svojim korisnicima koji su na razlicitim kontintima razlika je samo u tome sve ostalo je isto....:D