PDA

View Full Version : Problem s 3G



BiTrAtE
21-01-2013, 13:53
Prije mjesec dana uzeo sam peticu u T-Mobile CG, prezadovoljan sam aparatom ali odmah sam ucio problem. Naime 3G gotovo da nemam, uvijek mi je dostupan samo edge, tek kad stavim telefon na offline ili ga izgasim/upalim tek onda dobijem 3G, koji traje dok ne primim neki poziv. Cim primim poziv 3G se izgubi i zaglavi na edge. Vidio sam da dosta ljudi se zali sto su uzeli tamo iphone tako da nije do mog aparata konkretno. Zna li ko sta o ovome i kako ovo rijesiti?

zabrljanje
21-01-2013, 19:20
Pa ako ti se svuda to desava onda nije do toga da je slab 3G signal a onda mislim da je najbolje prvo kod njih da vidis sta ce da kazu. Ako je hardwerski kvar onda mozes da ga menjas ali ne verujem da to moze kod niih ali idi prvo da vidis sta ce gospoda da kaze.

Go®aN™
23-01-2013, 14:45
Ista stvar se i meni desava, prije bih rekao da je to do operativnog sistem nego do hardvera. Da li je problem isti i kod drugih provajdera?

BiTrAtE
23-01-2013, 14:52
Kontaktirao sam ih, pojma nemaju o cemu se radi, kazu zvace me...Gorane na kojoj mrezi imas ovaj problem?

Go®aN™
23-01-2013, 16:30
Kontaktirao sam ih, pojma nemaju o cemu se radi, kazu zvace me...Gorane na kojoj mrezi imas ovaj problem?

Pa na istoj T-Mobile CG. Identican je problem sa 3G, telefon ne moze da se nakaci na 3G sve dok ga ne isljucis ili stavis u airplane mod. Ako sto saznas javi mi ovde na forumu. Ja imam crni model 16Gb. Koji je tvoj model?

BiTrAtE
23-01-2013, 16:40
Bijeli 16gb, za sada bez resenja, javicu ako sta bude...