PDA

View Full Version : Dugme za zakljucavanje/otkljucavanje ?



ellybrit
18-01-2013, 23:06
Od pre nekoliko dana, desilo mi se ( odjednom ) nesto cudno sa dumencetom za otkljucavanje... Naime kada ga pritisnem ( sada malo jace) , pod prstom ne osecam da sam ga pritisla, jednostavno ne osecam da ˝kvrcne˝, vec samo pritisnem ali nista ne osecam i on se zakljuca samo... Kao da se nesto mozda unutra zaglavilo.. ja sam okolo dugmeta pokusala iglicom kao da ocistim nesto, medjutim nista se nije dogodilo.
Da li se nekome od vas ovo jos desavalo ?

MajX
18-01-2013, 23:12
Predpostavljam da je 4s u pitanju..desava se dosta cesto taj problem sa lock dugmetom..servis je ja mislim jedina solucija..


Sent from my iTA pec Tapatalk

technobuba
18-01-2013, 23:18
Jesi ga dobro 'pritisla' :) hahahahha :) sorry ali nekako mi lose zvuci to pritisla :( bas rural style a 4s imas... Pritisnula je nekako fino naspram PRITISLA :) da, desava se da dugmence oslabi ali u vecini slucajeva sto znam je problem osjacaja kod korisnika ili jednostavno losa sreca... Desi se nekad los komad u seriji...

raDOS
18-01-2013, 23:19
Meni jeste na 4s pet dana prije isteka garancije. I kontaktiram apple, i odnesu ga i posalju mi novi :)


Sent from my iPad using Tapatalk HD

raDOS
18-01-2013, 23:24
Greska.....

ellybrit
19-01-2013, 10:41
da u pitanju je 4S... Ovaj telefon je kupljen u Nemackom Apple store-u, pa jedino da kontaktiram podavca i da vidim sa njim da li moze nekako da se zameni...
@technobuba (http://www.isrbija.net/member.php/8118-technobuba) desavaju se greske u kucanju, izvini sto ti je zasmetalo ;)

technobuba
19-01-2013, 11:31
Salim se ja malo :) no problem... Vazno je rijesiti problem!