PDA

View Full Version : Problem sa Usage-om



darkomd86
18-01-2013, 12:35
Zadnjih nekoliko dana mi se javlja problem da je Usage isti kao i Standby. Mislio sam da nije do jedne app koju sam instalirao bio pre toga pa sam je izbrisao medjutim problem je i dalje prisutan. Sem sto je Usage i Standby time isti i baterija mi se dosta brze trosi nego obicno. Da li neko zna resenje za ovaj problem?

vesna77
18-01-2013, 14:26
Ja sam imao taj problem na iPhone 4. Alo se dobro secam resenje je bilo iskljuciti mobilni internet (ne wirelles) na nekoliko minuta pa ga ponovo ukljuciti.

darkomd86
18-01-2013, 15:26
Meni je internet non stop iskljucen, mozda ga ukljucim 5 put dnevno i to nema nikakvog uticaja na ovaj moj problem.

komsa
18-01-2013, 18:22
http://www.isrbija.net/showthread.php/28185-Usage-Time-Standby-Time?highlight=usage%3D

thepace
23-01-2013, 04:30
Zadnjih nekoliko dana mi se javlja problem da je Usage isti kao i Standby. Mislio sam da nije do jedne app koju sam instalirao bio pre toga pa sam je izbrisao medjutim problem je i dalje prisutan. Sem sto je Usage i Standby time isti i baterija mi se dosta brze trosi nego obicno. Da li neko zna resenje za ovaj problem?

meni se problem javlja kad ukljucim wifi sync + icloud backup , reset all settings resava problem, posto se ovo uvek desava preventivno sam iskljucio oba jer mi radi posao samo ako su oba i ukljucena

internet je prepun ove tematike ja sam ti samo naveo sopstveni primer