PDA

View Full Version : Office alternative za iPad4



Shke
14-01-2013, 00:00
Zanimaju me iskustva clanova, u vezi programa koji zamenjuju MS Office.
Konkretno, koji je najbolji za editovanje teksta, cuvanje u .doc formatu i eksportovanje u dropbox, google drive i sl....
Citam komentare na netu, gledam na AppStore i ne mogu da se odlucim... :)
A ne bih da dam 10$ za Pages ili 20$ za Quickoffice pa da shvatim da mi ne radi posao.
Znaci najvise me zanimaju komentari clanova koji koriste ove programe aktivno.



Sent from my iPad using Tapatalk

Babakaj
14-01-2013, 00:16
Aktivno koristim Smart Office 2. Bio je free tako da ga nisam platio. Doc i ppt bez greske, xls fajlove ume da pobrljavi.
Dropbox i GoogleDocs integrisani. Samo se ulogujes.

Pavle
14-01-2013, 00:18
I ja isto koristim na iphone do duse ali je dobar...;)


Tapatalk

Babakaj
14-01-2013, 00:24
Vidim sad u komentarima da nece da sacuve izmene na google docs. Uzmem da probam i vidim da nece! Sacuva lokalno kao nov fajl ali ne menja onaj GD. Ako ti je to bitno preskoci Smart Office.

Edit: i eksportovanje na dropbox ne radi. Moze jedino na mail da se posalje dokument. Izvini zbog lose preporuke. Ovo nisam koristio do sad, video sam da postoji u okviru app i pretpostavio da radi.

lydiasr
14-01-2013, 00:33
Ja koristim CloudOn i on jedini ima pravi MS Office. Integrisani sve i Free je

Pavle
14-01-2013, 00:41
Ja to nisam probao ali ovako koristim i slaljem na mail...
Meni zavrsava posao...
Takodje skinuo kad je bio free...;)
Video sam to za dropbox i google doc ali nisam probao...
Sad cu da probam CloudOn...:)


Tapatalk

Vaskemld
14-01-2013, 11:35
Imas i QuickOffice pro!

Shke
14-01-2013, 11:43
Znam ja sta ima od programa, meni trebaju konkretna iskustva :)

Probao sam sinoc onaj CloudOn, nije los u smislu da zaista otvara pravi MS Office dokument, ali je uzasno spor, slova nekako tackasta...mada se sve lako povezuje sa DropBox i Google Drive.

AlexPa
14-01-2013, 12:41
Probao sam većinu office paketa, meni je bitno da pravilno prikazuje excel dokumente pošto ipad koristim poslovno, za sada sam našao da jedino quickoffice prikazuje pravilno tabele, slike u tabelama ne prikazuje, dobro je izvedena integracija sa dropbox-om i sličnim cloud rešenjima. Ni jedan paket ne prikazuje 100% pravilno ms office dokumente, po meni quickoffice je najpribližniji.


Sent from my iPad using Tapatalk

djnykk
19-01-2013, 17:31
Ja koristim CloudOn i on jedini ima pravi MS Office. Integrisani sve i Free je

wow hvala za CloudOn, sjajan program!

Btw moje iskustvo sa ovih par programa: napravio sam par docsova u nekoliko razlicotih programa na iPadu sa sve slikom i tabelama i snimio - ni jedan program nije snimio onako kako sam video dok sam radio fajl. Finali .doc bude uvek malo ispomeran... To je bilo dok sam imao JBovan iPad2. Medjutim sad mi je 100% "legalan" i ne pada mi na pamet da kupim bilo koji paket jer ne prikazuje dobro fajlove... Verujem da ce ovaj CloudOn raditi kako treba.

AlexPa
19-01-2013, 17:45
Microsoft .doc format je zatvoren, največi problem je u tome, govorka se da će uskoro izaći Microsoft office za Ios i drndroid.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

babaroga73
24-01-2013, 11:11
Ja koristio ipad 1 - quickoffice , na terenu , xls tablice , napravljene u MS Off 97, editovao, snimao , slao, sve ok.
Neke statisticke komande koje postoje u MS Off 97 , nije umeo da prepozna quickoffice, (probao i jos 5,6 varijanti za ipad, ova mi bila najjaca) ostalo bilo ok.

djnykk
10-02-2013, 21:05
Pozdrav. Ja skinuh sa WarezBB-a Quickoffice HD za iPad - nece da se instalira preko iFunBoxa... Evo sta se pojavi:


Result of the last app installation: 0 succeeded, 1 failed.
Batch App Installation by i-FunBox

Failed in App installation? Check out solutions (http://www.i-funbox.com/app_install.htm)







http://a535.phobos.apple.com/us/r1000/060/Purple/v4/7f/e3/0b/7fe30b45-775c-4c03-da87-8a44e00a71ab/QuickofficeFull.png
Package: C:\Users\nykk\Desktop\Quickoffice Pro HD edit office documents view PDF files (v5.0.1)-[CrackLords}-B_H.ipa
iFunBox App install: Failed (-402620415)
Minimum iOS Version Required: iOS 5.0




App Name: Quickoffice
Price: ...
Date: 06/10/2010


App ID: com.quickoffice.quickofficeipad
Developer: Quickoffice, Inc.


Display Supported: iPad
Device Supported: iPad









Sta li radim pogresno? Imam iOS6.1 JB-ovan za iPad2, neke stvari mogu da instaliram, neke ne [kao Quickoffice]...

zabrljanje
10-02-2013, 21:20
Verovatno je losa verzija (tacnije krek), probaj da nadjes neku drugu.

komsa
10-02-2013, 21:21
imas li appsync instaliran?!?

djnykk
10-02-2013, 21:39
imas li appsync instaliran?!?


Ooooo HVALA TI do neba!!! Znaci to je bila missing fora! Instaliranjem AppSync-a uspeo sam da instaliram gomilu stvari koje nisu radile!!! Bravo!!! Sada sve radi!!!

zabrljanje
10-02-2013, 22:08
Dobro je da si uspeo ali je neverovatno da nisi imao appsync a pokusavao si da instaliras krekovane aplikacije i jos kazes neke mogu a neke ne.
Bitno je da ti sad radi.