PDA

View Full Version : Izgubio mrezu



branimir84
10-01-2013, 15:45
Pozdrav svima,

Interesuje me da li je neko imao sličan problem kao ja i kako je rešio isti.

Problem:

Kupio sam polovan iPhone 3g 8g sa preporukom kao da je ispravan. Medjutim prvi problem koji se javio bio je da mobilni nema stabilnu mrežu već je signal varirao i onda se izgubi skroz i prebaci na search... da bi na kraju bio no sevice, pored sve toga ispostavi se da mikrofon ne redi sto je ukazivalo na hardversku grešku. Isti telefon odneo sam u servis gde su mi oni navodno popravili "popravili" i stvarno mikrofon radi i mreža je bila stabilna do onog momenta kada sam se konektovao na GPS mreža je pala u trenutku skoz i više nije mogla da se podigne či ubacim karticu odmah izbacuje no service. U servisu su mi rekli da je otišlo nešto na ploči i da mi treba nova ja sam ih pitao da nije možda onaj panel (vezan brojem 7) na kome je mikrofon, antena i port medjutim oni kažu da nije.

Ono što je sramota jeste da niko u Kragujevcu ne radi iPhone telefone što se tiče servisa i da ima topliko malo i kompetentnih ljudi koji mogu da govore o tome.

Moje pitanje vama dragi forumaši jeste:

- Da li je neko imao sličan problem i kako ga je rešio
- Da li postoji mogućnost da je softwerski problem iako su mi "majstori" rekli da nije
- Da li da jurim ploču ili panel sa mikrofonom i antenom

Hvala unapred svima

PS: Telefon je iPhone 3g 8g OS 4.2.1 bb 6.15.00 (bio je spuštan na 5.13 pa su ga u servisu opet vraćali na 6.15)

Tactman
12-01-2013, 19:15
ne znam odgovor, ali ovo je tema za ipad3, možda je ipak bolje da pomoć potražiš u temama za iphone....