PDA

View Full Version : Registrujte se na iTunes bez obzira gde zivite [NOVO!]



Boki
04-04-2008, 04:59
Evo ljudi resenja...ovi linkovi rade:


http://www.tunecore.com/freealbum

Kliknete na Get Code
Posle toga na "Redeem in iTunes"
Otvori se iTunes, vi na create account, i upisete tamo sta treba....
Stavite State npr, na Florida, grad Miami i zip nek bude postojeci, npr. 33128

Boki
04-04-2008, 13:47
Evo kratko iskustvo sa iTunes ArtWork-ovima...
Stvarno su extra kvaliteta, i dobro je to za iPhone/iPod.
Ali...iTunes te artwork-ove ne vezuje za mp3, odnosno id3 tag, tako da ih samo on vidi. Ukoliko posle pustite pesmu u media player-u ili winampu, necete imati taj artwork.
Ukoliko zelite da imate artwork uvek zajedno sa mp3, odnosno da je u id3 tag-u, resenje moze da bude programcic FixTunes.
Nadjite ga na google, ja ga probao, dobar je. On "analizira" svaku pesmu koju odaberete i ako nisu dobre informacije za istu, on vam ih nadje, vi ako treba malo modifikujete i sacvate promene. Takodje nalazi artwork i ubacuje ga u id3 tag!

Glassman
04-04-2008, 15:43
Evo kratko iskustvo sa iTunes ArtWork-ovima...
Stvarno su extra kvaliteta, i dobro je to za iPhone/iPod.
Ali...iTunes te artwork-ove ne vezuje za mp3, odnosno id3 tag, tako da ih samo on vidi. Ukoliko posle pustite pesmu u media player-u ili winampu, necete imati taj artwork.
Ukoliko zelite da imate artwork uvek zajedno sa mp3, odnosno da je u id3 tag-u, resenje moze da bude programcic FixTunes.
Nadjite ga na google, ja ga probao, dobar je. On "analizira" svaku pesmu koju odaberete i ako nisu dobre informacije za istu, on vam ih nadje, vi ako treba malo modifikujete i sacvate promene. Takodje nalazi artwork i ubacuje ga u id3 tag!

A da li si probao jednostavno "copy-paste" u iTunes-u? Svaki artwork ostaje "nalepljen" na pesmi i ocitava ga i MP i winamp.

Boki
04-04-2008, 23:20
A moze i tako :D

carobnjak
12-04-2008, 17:09
Hvala ljudi, ovo mi je bas pomoglo!!! ;D

djalfirevic
12-04-2008, 22:42
Nije ni ovo losa fora... Iako pise da mozda neki albumi ne mogu, radi sve bez problema...

http://www.thejosher.net/iTunes/index.php?artist=Tina+Turner&album=Simply+The+Best

Stoji mi Tina Turner... :)

Dexxy
13-06-2008, 02:52
Evo ljudi resenja...oni linkovi ne rade, ali ovi rade:


http://www.tunecore.com/freealbum

Kliknete na Get Code
Posle toga na "Redeem in iTunes"
Otvori se iTunes, vi na create account, i upisete tamo sta treba....
Stavite State npr, na Florida, grad Miami i zip nek bude postojeci, npr. 33128


Ne radi ovo :(

Boki
13-06-2008, 15:59
Isteklo....trebali ste da pozurite :)
Potrazio sam malo po google-u, ali ne mogu da nadjem novi neki code!

marccoo
01-07-2008, 12:10
Ne rade sajtovi za generate code,ima li nekih drugih opcija?

Dra89gan
11-07-2008, 14:19
Radi ovaj zadni sajt. Ja se registrovao bez problema ;) jedna milisekunda je falila da instaliram najnoviji iTunes pre registracije 8)

Lex
12-07-2008, 01:52
radi radi, eo i sa se reg ;)

nenad-ex
15-07-2008, 02:57
Evo ljudi resenja...oni linkovi ne rade, ali ovi rade:


http://www.tunecore.com/freealbum

Kliknete na Get Code
Posle toga na "Redeem in iTunes"
Otvori se iTunes, vi na create account, i upisete tamo sta treba....
Stavite State npr, na Florida, grad Miami i zip nek bude postojeci, npr. 33128


Sta je sve potrebno da se popuni od info-a u pesmi? Da li su artist i name dovoljni?

alesandro
15-07-2008, 13:43
Artist i Album su obavezno.... ostale informacije nisu potrebne.

veselinovic
25-07-2008, 19:17
ljudi, imate super programcic na

http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Audio/Other-AUDIO-Tools/Album-Cover-Art-Downloader.shtml

zove se Album Cover Art Downloader 1.6.5 i radi sve sto treba a ne treba se za*ebavati sa itunes...:)
Lijepi slicice na mp3 pjesme i prepoznaje ih i itunes, i winamp.... moze i sam da ih skida sa neta a mozete i vi samo drag and drop na album...

ziveliiii

Mad_MUzzY
06-08-2008, 09:52
Radi generisanje koda na poslednjem linku ali mi iTunes trazi appleov mail ili AOL pass ? sta sad?

iphone-srbija
06-08-2008, 11:42
Radi generisanje koda na poslednjem linku ali mi iTunes trazi appleov mail ili AOL pass ? sta sad?


pa kucash neki mail, bilo koji

mivovic
15-09-2008, 14:21
Meni se desava to da kada hocu da se registrujem po ovom postupku dodjem do unosa svoijh podataka i sve je Ok, ali nece da me pusti dalje jer trazi da unesem broj kreditne kartice???? Vidim da to nije niko naveo pa da nisam ja nesto pogresno uradio?

iphone-srbija
15-09-2008, 14:37
Meni se desava to da kada hocu da se registrujem po ovom postupku dodjem do unosa svoijh podataka i sve je Ok, ali nece da me pusti dalje jer trazi da unesem broj kreditne kartice???? Vidim da to nije niko naveo pa da nisam ja nesto pogresno uradio?


na izboru metode placanja stavi NONE

ela711
17-09-2008, 21:10
iTunes mi ne prihvaća kod, ima netko neku drugu stranicu ili predlog šta da radim

shedoks
18-09-2008, 01:42
el ima neka fora da se besplatno skida muzika sa itunsa ?

Byakuya
18-09-2008, 02:22
ima....cukun bakun tetka iz amerike ti rikne :) ...ostavi 20000000000$ i onda uplatis to i bude ti kao da skidas za dz ;D

boky87
26-09-2008, 18:05
E ljudi imam mali problem pa ako moze neki help...Ja sam se registrovao na iTunes i sve to sam zavrsio i skidam applikcaije preko iTunesa,ali kad skinem ove .IPA fajlove i ubacim ih u iTunes,sa nekih sajtova npr.hacks.ru,onda nece da mi ih sinhronizuje u tel izbacuje mi neki error...???Pa ako znate u cemu je problem...:D

xoxo
02-10-2008, 23:27
POMOC!! http://www.tunecore.com/freealbum na linku je istekla "promocija".. sta da radim? :-[ (prethodni post je bio greska,sorry)

xoxo
04-10-2008, 01:27
Ljudi ajde pomagajte vec polako postajem ocajna :-X

new_here
04-10-2008, 11:52
Ima li neka druga fora za artwork bez registracije itunes?
Nikako da nadjem validan redeem code
:-\ :'( :-\

fazan_na_drvetu
05-10-2008, 04:02
O tome se diskutuje na novoj temi...napisao sam objasnjenje kao i mnogi pre mene...nadam se da tje pomotji :

http://www.isrbija.net/apple-store/appstore-new-crack!/75/

ela711
05-10-2008, 17:44
Promocija istekla?! Jel postoji još koji način ili je to, to?

lilici
05-10-2008, 18:45
Nemojte pokusavati da napravite accaunt na sajtu iTunes, nego uradite sledece:

1. Upalite program iTunes na vasem kompu
2. Kad se upali iTunes, idite na iTunes store (evo i slike)
3. Onda tu desno od iTunes store a imate App store idite na appstore
4. Onda u donjem desnom uglu iTunes prozora imate top free app. Izaberite bilo koju free app da bi napravili acount. Aplikacija mora da bude free da bi kasnije dobili opciju NONE
5. Kad izaberete free aplikaciju, onda idete na get app, i onda se pali prozor da se ulogujete, i tu imate opciju create acount, izaberete create acount
6. Onda tu radite po uputstvu unesite vas mail i sve po redu
7. Kad unesete mail i zeljeni password, idete na continue i tu se pojavljuje opcija da se izabere kreditna kartica, i na kraju cuvena opcija NONE, naravno izaberite NONE
8. Unesite slobodno vase ime i prezime, ulica moze i lazna, za City izaberete New York, State izaberete Ney York takodje, ZIP Code za New York je 10036 (to je jedan od mnogih) telefon ja sam uneo 518 555xxxx (bitno je da bude sedmocifreni)
9. Onda idite na continue, i tad treba da dobijete mail sa aktivacionim linkm
Bitno je da napomenem da je najbolje za zemlju da se izabere United States, i onda mozete sve free aplikacije da skidate bez problema, ali ko hoce moze po zelji da izabere bilo koju drugu zemlju.
Ako nesto nije jasno, javite mi pa cu se potruditi da sve razjasnimo.

4got10
05-10-2008, 18:56
Nemojte pokusavati da napravite accaunt na sajtu iTunes, nego uradite sledece:

1. Upalite program iTunes na vasem kompu
2. Kad se upali iTunes, idite na iTunes store (evo i slike)
http://C:\Documents and Settings\Ivan\Desktop\Picture 010.jpg


I kako ce nam to pomoci, i tu je potrebna informacija o kartici...

lilici
05-10-2008, 19:09
Sad imas kompletno uputstvo!

4got10
05-10-2008, 19:11
Izvinjavam se, provalio sam sve, funkcionise.

carlito
05-10-2008, 22:32
Sad imas kompletno uputstvo!



Svaka cast, sve radi savrseno :)

ela711
05-10-2008, 22:40
Hvala!!!!!!!! :) :) :) :)

carlito
05-10-2008, 23:08
kad krene da mi skida neku free aplikaciju napise mi da imam pravo da skidam samo sa US app store.
Koja je fora?

lilici
05-10-2008, 23:25
Tako je meni pokazivao kad sam imao acount za Hrvatsku. Ni jednu nisam uspeo da skinem, ali od kada sam prebacio na USA, sve radi bez problema. Ne bih znao zbog cega to radi. Sorry

SrdjaNS
13-10-2008, 01:04
Ne verujem... zakasnio sam.. Nova ideja za kod?

lilici
13-10-2008, 10:49
I ovde da dodam da trebas sve po uputstvu da uradis i sigurno otvaras account

Nemojte pokusavati da napravite accaunt na sajtu iTunes, nego uradite sledece:

1. Upalite program iTunes na vasem kompu
2. Kad se upali iTunes, idite na iTunes store (evo i slike)
3. Onda tu desno od iTunes store a imate App store idite na appstore
4. Onda u donjem desnom uglu iTunes prozora imate top free app. Izaberite bilo koju free app da bi napravili acount. Aplikacija mora da bude free da bi kasnije dobili opciju NONE
5. Kad izaberete free aplikaciju, onda idete na get app, i onda se pali prozor da se ulogujete, i tu imate opciju create acount, izaberete create acount
6. Onda tu radite po uputstvu unesite vas mail i sve po redu
7. Kad unesete mail i zeljeni password, idete na continue i tu se pojavljuje opcija da se izabere kreditna kartica, i na kraju cuvena opcija NONE, naravno izaberite NONE
8. Unesite slobodno vase ime i prezime, ulica moze i lazna, za City izaberete New York, State izaberete Ney York takodje, ZIP Code za New York je 10036 (to je jedan od mnogih) telefon ja sam uneo 518 555xxxx (bitno je da bude sedmocifreni)
9. Onda idite na continue, i tad treba da dobijete mail sa aktivacionim linkm
Bitno je da napomenem da je najbolje za zemlju da se izabere United States, i onda mozete sve free aplikacije da skidate bez problema, ali ko hoce moze po zelji da izabere bilo koju drugu zemlju.
Ako nesto nije jasno, javite mi pa cu se potruditi da sve razjasnimo.

bg_milan
30-10-2008, 20:58
I ovde da dodam da trebas sve po uputstvu da uradis i sigurno otvaras account

Nemojte pokusavati da napravite accaunt na sajtu iTunes, nego uradite sledece:

1. Upalite program iTunes na vasem kompu
2. Kad se upali iTunes, idite na iTunes store (evo i slike)
3. Onda tu desno od iTunes store a imate App store idite na appstore
4. Onda u donjem desnom uglu iTunes prozora imate top free app. Izaberite bilo koju free app da bi napravili acount. Aplikacija mora da bude free da bi kasnije dobili opciju NONE
5. Kad izaberete free aplikaciju, onda idete na get app, i onda se pali prozor da se ulogujete, i tu imate opciju create acount, izaberete create acount
6. Onda tu radite po uputstvu unesite vas mail i sve po redu
7. Kad unesete mail i zeljeni password, idete na continue i tu se pojavljuje opcija da se izabere kreditna kartica, i na kraju cuvena opcija NONE, naravno izaberite NONE
8. Unesite slobodno vase ime i prezime, ulica moze i lazna, za City izaberete New York, State izaberete Ney York takodje, ZIP Code za New York je 10036 (to je jedan od mnogih) telefon ja sam uneo 518 555xxxx (bitno je da bude sedmocifreni)
9. Onda idite na continue, i tad treba da dobijete mail sa aktivacionim linkm
Bitno je da napomenem da je najbolje za zemlju da se izabere United States, i onda mozete sve free aplikacije da skidate bez problema, ali ko hoce moze po zelji da izabere bilo koju drugu zemlju.
Ako nesto nije jasno, javite mi pa cu se potruditi da sve razjasnimo.



Sve sam ovo uradio i kada mi posalje na mail link za log in nece da mi otvori stranicu tj da mi da ID i PASS vec samo stoji loading i nista se ne desava.. Pomoc ??? :)

NiX
16-11-2008, 15:17
sve sam uradio kao sto pise, ali kad dodjem do dela gde se bira nacin placanja, nigde nemam da izaberem NONE.... jel moze neko da mi pomogne?

lilici
16-11-2008, 18:51
Ko ne moze da se snadje, neka mi javi mail adresu i ja cu otvoriti acc na tu mail adresu, i onda mozete koristiti acc.

Uputstvo je sasvim u redu, ali ne znam zasto neki ne mogu da se snadju. Zato sam i napisao da ko ne uspe, neka mi javi koji problem ima i reci cu mu gde gresi, ili mogu i ja da mu otvorim acc.

Nix moras da izaberes neku FREE aplikaciju da bi dobio opciju NONE, sad sam probao i radi bez problema. Ako se i dalje ne snalazis javi se na PM.

iphone-srbija
16-11-2008, 19:05
Ko ne moze da se snadje, neka mi javi mail adresu i ja cu otvoriti acc na tu mail adresu, i onda mozete koristiti acc.


bolje objasni ljudima gde greshe...

iShoe
18-11-2008, 19:50
prso mi je davno napravljeni nalog na itunes-u pa sam morao da pravim novi danas... i tako lepo udarim u SEARCH-u sajta izadje ovaj topic procitam sce shto je lilici napisao ... i sve radi bez problema.

NONE se nalazi u istom nizu kao i tipovi kartice,
za zamlju sam izabrao ameriku posto je njihov store najbogatiji... i koristio sam http://www.fakenamegenerator.com/ za adresu, zip i grad... za phone number udari zeljeni grad u google i tipa office phone number pa ce ti izadje ;)

kad se zavrsi registracija na mail ti shalju link koji te vodi na itunes store u itunes programu mozda vam tu nastaje problem tipa browser blokira ili jebem li ga...
sve u svemu gore navedeni tutorijal radi samo citajte i klikcite pazljivo...

iphone-srbija
19-11-2008, 23:17
prso mi je davno napravljeni nalog na itunes-u pa sam morao da pravim novi danas... i tako lepo udarim u SEARCH-u sajta izadje ovaj topic procitam sce shto je lilici napisao ... i sve radi bez problema.

NONE se nalazi u istom nizu kao i tipovi kartice,
za zamlju sam izabrao ameriku posto je njihov store najbogatiji... i koristio sam http://www.fakenamegenerator.com/ za adresu, zip i grad... za phone number udari zeljeni grad u google i tipa office phone number pa ce ti izadje ;)

kad se zavrsi registracija na mail ti shalju link koji te vodi na itunes store u itunes programu mozda vam tu nastaje problem tipa browser blokira ili jebem li ga...
sve u svemu gore navedeni tutorijal radi samo citajte i klikcite pazljivo...


hvala ;)

Pioneerko
22-11-2008, 11:20
poz, sve sam radio po uputstvu, ali imam jedan problemcic. sve se desava kako treba, i pojavila mi se opcija none, ali i kada to odaberem, trazi mi da unesem code (gift cards and certificates). ako ostavim prazno, ne mogu da zavrsim kreiranje akaunta.

jel se neko susreo sa ovim problemom?

macak83
24-11-2008, 13:51
kada selektiram NONE kao metodu placanja i kliknem na CONTINUE opet mi izbaci da nisam uneo broj kreditne kartice.. isti problem

jefs
26-11-2008, 15:22
Pozdrav! Novi sam i imam problem sa iTunesom,radim sve po uputstvu,ali kad zatrazim pravljenje novog acounta,pocne neko neverovatno dugo ucitavanje kome jos nisam video kraja,tj nisam napravio nalog! Pise accessing iTunes store... jel mozda nesto pogresno radim ili treba jako puno vremena? hvala

carlito
26-11-2008, 15:51
Zavisi od tvoje konekcije ali imas gore "bar" koji ti pokazuje koliko je ucitao, treba mu vremena da ucita itunes store.

jefs
26-11-2008, 15:58
Znam na tom baru je on srafirana tekstura koja se kao okrece jos nije dosao do klasicnog ucitavanja! a internet je dobro brz... mts-ov
Pustao sam ga i po pola sata ali nista...

aca
27-11-2008, 17:26
hmmm i kada izaberem opciju none, po zavrsetku kreiranja akaunta, vraca me da unesem broj kartice.. u cemu je problem??

chevu1990
30-11-2008, 01:44
Kada izzaberem us trazi gift card a kada izaberem hrvatsku trazi broj kreditne (oba kad izaberem opciju none) kako da se uchlanim bez kreditne postoji li jos uvek nacin !!!!!

King
02-12-2008, 12:43
I ja imam isti problem i ne znam kako da ga resim...nema sta nisam probao da uradim...Cak i kad idem preko fake generatora treba mi neki security number, a ne znam kako do njega da dodjem...Moze pomoc za nas novajlije?

lilici
03-12-2008, 09:28
Nemojte pokusavati da napravite accaunt na sajtu iTunes, nego uradite sledece:

1. Upalite program iTunes na vasem kompu
2. Kad se upali iTunes, idite na iTunes store (evo i slike)
3. Onda tu desno od iTunes store a imate App store idite na appstore
4. Onda u donjem desnom uglu iTunes prozora imate top free app. Izaberite bilo koju free app da bi napravili acount. Aplikacija mora da bude free da bi kasnije dobili opciju NONE
5. Kad izaberete free aplikaciju, onda idete na get app, i onda se pali prozor da se ulogujete, i tu imate opciju create acount, izaberete create acount
6. Onda tu radite po uputstvu unesite vas mail i sve po redu
7. Kad unesete mail i zeljeni password, idete na continue i tu se pojavljuje opcija da se izabere kreditna kartica, i na kraju cuvena opcija NONE, naravno izaberite NONE
8. Unesite slobodno vase ime i prezime, ulica moze i lazna, za City izaberete New York, State izaberete Ney York takodje, ZIP Code za New York je 10036 (to je jedan od mnogih) telefon ja sam uneo 518 555xxxx (bitno je da bude sedmocifreni)
9. Onda idite na continue, i tad treba da dobijete mail sa aktivacionim linkm
Bitno je da napomenem da je najbolje za zemlju da se izabere United States, i onda mozete sve free aplikacije da skidate bez problema, ali ko hoce moze po zelji da izabere bilo koju drugu zemlju.
Ako nesto nije jasno, javite mi pa cu se potruditi da sve razjasnimo.


Evo ljudi po uputstvu koje sam postavio jos oktobra ponovo sve radi kako treba!

denikarabenc
10-12-2008, 23:39
Uradio sam to sto kazes, i kaze da ce mi poslati aktivacioni mail, ali ne salje...
za koliko obicno posalju?

lilici
11-12-2008, 08:44
Stize odmah, ali ako nije stigao pokusaj ponovo. Ako opet nece, daj mi tvoj mail na PM pa cu ja da ti otvorim.

denikarabenc
11-12-2008, 11:25
Stiglo je, posle nekih sat dva... Nisam na to navikao... Ali je sad sve ok

lilici
11-12-2008, 13:05
A mogao bi i neki od moderatora da promeni ime temi, u "ponovo radi" da bi se raja lakse snalazila!

mala pjegava plava
22-01-2009, 14:09
Hey ovo je super i radi, jos samo kad bih znala kako verifikovati email :D ?!
Sve sam uradila po uputstvu i dobila mail i kliknem na link i otvori itunes i sta onda ???, ne mogu sing in, napise da nije verifikovan, dodjavola pa nisam valjda toliko smotana :'(