PDA

View Full Version : problem sa zvukom...



dr.dick
06-01-2013, 18:57
samo ringtone radi, ostalih zvuka nema na telefonu, i to odjednom. mislim da sam pre par godina imao istu gresku i resio problem preko terminala, ali se ne secam sta sam morao kucati. ima li neko resenje za ovo, hvala.

djmarijan
07-01-2013, 01:34
Ja sam imao pre dan-dva slican ako nije i isti problem.Zvoni mi telefon oni mene cuju ja njih ne.Uradim restore misleci da je softverski problem ali isto.Da napomenem da kad ukljucim spikerfon onda ih cujem.Okrenem drugara koji je serviser a on mi kaze da je problem do konektora za slusalice da je tu kratak spoj tako da tel. misli da ima slusalice.Probam da telefoniram a da su mi sluske u telefonu i sve je ok,cuju me ja njih.Drugar mi kaze da vise puta izvadim i vratim dzek od slusalica iz telefona tako da bi trebalo da proradi.Radio sam to jedno pola sata i nista i onako sa sluskama u telefonu sam brljao po imeniku i kad sam na kraju hteo da odustanem izvadim slusalice i ajde da pozovem jos jedan put i kad ono cuje se dijalton i cuju me kad pricam. :-) eto to je moja prica