PDA

View Full Version : iCloud na Windows 7, ne radi Foto Stream



iMicko
05-01-2013, 18:29
Mene zanima zašto mi ne radi iCloud, specifično, Foto Stream. Ne prebacuje slike na komp iako imam wifi, uključeno da stavlja slike tamo pa me zanima da li neko uopšte to koristi i da li mu radi ili je imao probleme sa tim i kako ih je otklonio?
Pojavljuju se slike na samom telefonu u Photo Stream albumu ali nikad na kompu.

zemomak
05-01-2013, 18:43
Hm, deinstaliraj, pa ponovo instaliraj?!


TT via iPhone 5

iMicko
05-01-2013, 18:46
Dva puta sam to radio... I bez brisanja tog foldera i sa brisanjem tog foldera.

zemomak
05-01-2013, 18:50
Ne znam, meni je to pomoglo, s tim sto ja ne koristim one defaultne foldere vec sam napravio nove na desktopu ;)


TT via iPhone 5

iMicko
05-01-2013, 18:51
Kaži mi kako da probam sa tim.

milan64586
05-01-2013, 18:55
Meni to ne radi. Tacnije ponekad radi, ali uglavnom ne, tako da sam to batalio. Ono sto sam saznao pokusavajuci da nadjem neko resenje je da ako zelis sa kompa da posaljes neki sliku u photo stream, moras da imas slike samo sa tim datumom. Ako su neke straijeg datuma, nece se poslati (bar je tako ranije bilo, ako nesto nisu promenili). Takodje moze da ti pomogne to da se ulogujes na svoj nalog preko icloud-a pa da resetujes podatke. Time ces obrisati sve sto trenutno imas na icloud-u ali mozda psoole toga proradi. Meni je jednom proradilo, pa je posle opet pocelo da baguje, tako da sam batailo i icloud i photo stream. Samo bespotrebno srce bateriju.

iMicko
05-01-2013, 18:57
Probaću još sa tim od zemomak pa ako ne može, gasim ga.

zemomak
05-01-2013, 18:59
Pa napravis dva foldera, nazoves ih bilo kako, jedan da ti mozes uploadovat slike sa racunara na photostream iphona, a drugi u koji ce ti ici slike sa tvog iphona...naravno preduslov je da imas instaliranu aplikaciju icloud na kompu, pokrenes je, logujes se sa istim apple id koji imas na telefonu, odaberes dole u opcijama photostream i onda samo definises put do tih foldera, niš spešl...al et i mene je zezalo kad sam mjenjao telefone, uvijek sam morao ponovo reinstalirat da profunkcionise ;)


TT via iPhone 5