PDA

View Full Version : Izbrisan backup u iTunes-u



yoti
11-09-2009, 16:41
Pozdrav :)
Elem,
napravih glupost :(
Posto sin i ja imamo iPhone, ja sam zastitio lozinkom moj backup, nakon restore-a iPhone-a iTunes mi nije prihvatao lozinku! Posto mi je stalno pravio nove backup-ove, pobrisem novije-danasnje, ali nestadose i stari :(
Pitanja koja me muce:
-da li postoji mogucnost da povratim izgubljene backup file-ove
-da li u slucaju da je odgovor na prethodno pitanje-muku pozitivan mogu promeniti lozinku, ili ugasiti enkripciju u slucaju da mi opet ne dozvoli logovanje? Nije mi jasno zasto nije dozvoljavao backup, a lozinku za zastitu podataka nisam menjao :(

Ako znate odgovor, molim Vas nemojte precutati! U notesu imam veoma vaznih beleski, a i mnoge bitne kontakte sam izgubio, SMS-ove i fotografije takodje :smrc:

edit:
Probao sam i menjanje pass-a kroz ifile, nije pomoglo!
:wave:

studiovpc
21-09-2009, 00:48
e slican sam imao i ja, isto sam brisao noviji backup, medjutim tupavi itunes nije posle hteo ni stari da mi vrati, pisalo je u listi backupova da ima stari ali nikako nisam uspeo da ga vratim i naravno nista nisam uradio, ajde probaj ako ima nesto na


www.iclarified.com

jer ja nisam ni hteo da gledam, nista bitno nisam imao pa sam taman posle toga odradio i restore...

yoti
21-09-2009, 11:48
Nije tako jednostavno! Foldere sam vratio sa "Get Data Back", iste postavio na potrebne lokacije! E sada nikako ne mogu da pohvatam koje fajlove treba editovati, ne bih li naveo iTunes na te backup foldere?
Znaci!
Folderi su na svome mestu:
C:\Users\Administrator\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup
iTunes ih ne vidi, znaci nesto jos fali, mene zanima sta? Vremena da citam dokumentaciju od iTunes-a trenutno nemam, ono vremena sto imam trazim, ali ne ZNAM GDE DA TRAZIM UPUTE :(
Ako negde naletis na moguce resenje, javi!
Najveci mi je problem sto su mi tu sati od radnika, koliko sam im novaca davao, kome sam koliko duzan, ko mi je duzan... Sve za period od Oktobra prosle godine :(

Bar mi recite gde da trazim i sta da citam :(
:vb_wave:

edit:
Izgleda da nema pomoci :)
The current version works with iTunes 9 and iPhone OS 3.1 or lower. Snow Leopard is supported.

iPhone OS 3.1 works as long as the backup encryption option is off (and was off when the backups were made). I have no plans to support encrypted backups.
Izvor:
http://supercrazyawesome.com/