PDA

View Full Version : iTunes me uslovljava?



iCigla
11-09-2009, 02:15
Do sada sam koristio normalno iTunes 8,nisam radio nikakav update za njega,htjeo sam kao i jucer da ubacim neku free app jer jos nekoristim ipa file, kad sam htjeo da ubacim free app pojavilo mi se ovo
"iTunes Store Term and Conditions have changed" a ispod dalje pise ovako:
The changes we have made to the terms and conditions include the following:
The iTunes Store terms of Sale now reflect the availability of ringtones downloadable to your iPhone via iTunes Store.
The Genius for Apps feature is now reflected in the iTunes Store Terms of Service and the App Store Terms and Conditions.
The Season Pass section of the iTune Store Terms of Sale has been update to clarify your remedies in the event that the season ultimately includes fewer episodes than anticipadted at the time of purchase of the Season Pass.
i onda ide.. read and agree... itunes store-Terms of Service
i kad to ko fol procitam slijedi ....i have read and agree ...zatim stoji "Cancel" ili da "Continue" i posto ja neznam o cemu se radi kliknem cancel i probam ponovo da ubacim free app on se ponovo pojavi?!
da li znate o cemu se radi? dali mozda sto mi je account koji koristim na americkoj adresi ili...onako bubam :) sto rece jedan na forumu ovde ...nije vjerovat jabucarima :)
hvala svima!
3g 8gb 3.0 jailbreak

kocka90
11-09-2009, 02:27
:) samo idi continue, to je kao neki ugovor koji treba da potpises pre nego sto koristis itunes...tako da ne mozes da sinkujes nista dok ne stisnes tu continue... :)

iCigla
11-09-2009, 02:32
hvala sefe !

arula
11-09-2009, 10:22
to se desava svaki put kad se promene uslovi koristenja itunes-a/appstore-a. bilo da koristite itunes na mac/pc ili na iphone. uvek morate prihvatiti.

dule1
12-09-2009, 13:55
a el moze da se ubaci ipa fajl u installous rucno preko ifunbox recimo direktno u telefon i da se instaliraju aplikacije i da se zaobidje itunes

hardmax
12-09-2009, 14:14
Moze
Samo prebaci ipa fajl u var/mobile/library/download
i instaliraj ga iz installous-a