PDA

View Full Version : Zamena ekrana



ShaX_91
10-09-2009, 23:29
Molim vas recite mi da menjate ekrane na ipod touch 2nd generation, ili mi recite gde mogu to da uradim. Prvi put u zivotu mi je ispao sad pre 10 minuta i napukao je ekran. Radi touchscreen i sve, ali nije estetski lepo, a kad budem hteo da ga prodam jednog dana, maltene cu morati da ga poklonim.... Znaci napukao je od gornjeg desnog ugla ka levoj strani ekrana tu negde oko 2-3 cm ispod gornjeg levog ugla iPoda. Napominjem touchscreen radi.

Znaci pao je sa mozda pola metra visine, bio je u plastic protection caseu Griffin, non stop sam ga mazio pazio, ima screen protector, prvi put ga ispustim i gotovo. Sad bih se najradije ubio. :(

Koren
11-09-2009, 00:21
Evo mog iskustva sa blago napuklim staklom. U pitanju je prva generacija touch-a, ali verujem da ce ishod biti isti.

http://www.isrbija.net/showthread.php?t=3075

PozZ

ShaX_91
11-09-2009, 00:29
Nemam pojma. Zvacu sutra. Ako ne rade, za koliko bih mogao da prodam? 8gb verzija je, imam griffin futrolu plasticnu od 20 eura, punjac i originalne slusalice. Nazad ima sitne ogrebotinice od maske, nista strasno, a ekran je perfektan sem te pukotine.

DJMikki
15-09-2009, 09:34
Ja sam u svom servisu zamenio 3 ekrana-stakla !
Mada problem je ako je malo napukao display, to ne mozesh da vidish jer staklo je ostavilo (mozda) linije na ekranu od pucanja.
To uvek proverite !
Problem je sto sam TOUCH je ispod stakla, pa je jako tesko odvojiti staklo od toucha.

Ne znam kako to rade u Servisu iSerbia (predpostavljam da su perfektni)

A naravno staklo posle treba zalepiti....

Naravno musterije zahtevaju da sve to bude brzo, ali to nekada nije dobro, jer puno je posla oko samo jednog stakla...