PDA

View Full Version : App crash



dildo
29-12-2012, 22:09
Opet ja sa novom temom :D Imam ipad mini,naravno bez jb-a. Skoro sam kupio neke aplikacije za preko 20e i problem je sledeci,npr fieldrunners 2 mi crashuje uzasno toliko da ne mogu ni da pokrenem level,takodje machinarium igram 5-10 min i cap crashuje. Sada iskreno zanima me razlog? Uredjaj nije jb,app nisu krekovane vec legalno kupljenje i to za dobre pare.:confused: Hvala na svakoj pomoci !:vb_kez:

illusion
29-12-2012, 22:17
dve stvari... aplikacija nije dobro prilagodjena ipad miniju i iOS6 ili ti je u pozadini ukljuceno jos nesto sto vuce memoriju...

dildo
29-12-2012, 22:28
moje misljenje je da je pre ovo prvo,jer upravo igram na ip4 fieldrunners2 i igra sljaka bez greska dok u pozadini imam jos nesto upaljenjo a tel je jb... hvala za pomoc,imas thanks od mene

illusion
29-12-2012, 22:41
jeste definitivno mislim da je prvo ;)

1024
30-12-2012, 17:08
Posto si regularan vlasnik aplikacija, imas pravo na tehnicku podrsku. Nadji kontakt od proizvodjaca aplikacije i napisi im mejl sa problemom koji imas. Pa javi sta stu ti odgovorili ako ti odgovore nesto.

mladjo
30-12-2012, 17:33
Opet ja sa novom temom :D Imam ipad mini,naravno bez jb-a. Skoro sam kupio neke aplikacije za preko 20e i problem je sledeci,npr fieldrunners 2 mi crashuje uzasno toliko da ne mogu ni da pokrenem level,takodje machinarium igram 5-10 min i cap crashuje. Sada iskreno zanima me razlog? Uredjaj nije jb,app nisu krekovane vec legalno kupljenje i to za dobre pare.:confused: Hvala na svakoj pomoci !:vb_kez:

Meni isto puca FR2 na miniju, ali samo kada restartujem nivo, ovako šljaka normalno.

mladjo
30-12-2012, 19:30
Update: Isključio sam, pa uključio iPad (savet sa neta) i sada FR2 šljaka bez problema. Probaj i ti ako već nisi.

babaroga73
22-01-2013, 10:43
Upravo to! (imam iPad 1 , planiram da kupim mini) ... Na 5.0.1. mi dosta novijih igrica kresuje (e sad dal je do jb-a ili ne) , ali sam primetio da restart ili respring
moze da pomogne, i jos jedna stvar pomaze - dosta igara pristupa gamecenter-u kad se startuju, a on pristupa internetu,
u nekoliko slucajeva je pomoglo i to da je ipad online tj da je ukljucen wifi - u tom slucaju nije kresovala igrica. :-)

illusion
22-01-2013, 11:26
kreshuju ti zato sto imas star uredjaj kupi neki bolji i radice ti sve igrice...

dildo
22-01-2013, 18:00
stigao mi je ipad nov mini iz servisa i na njemu sada sve sljaka kao sat.. ko zna sta je bio problem :/

babaroga73
24-01-2013, 12:04
Ja te poslusao , i ne radi mi ni jedna igrica sa ipada 1..... valjda zato sto je doticni jailbreakovan.... a ovaj mali nije. :-)
(i jos jedan komentar - Ipad nije uredjaj - uredjaji su pegla, frizider , samsung galaksi, itd)

swilar
04-02-2013, 14:38
Home button+power button - rešava probleme ... Prazni keš.

proximo
25-05-2014, 00:39
My two cents! Rekao bih da aplikacije crashuju zato sto nisu dobro prilagodjene za iPad mini. Pravi je pokazatelj i to da dosta aplikacija koje su pravljene za iPad i iPhone na appstore nisu dostupne za iPad mini!

Lazar
25-05-2014, 00:47
nema tu aplikacije za ipad i za ipad mini ;) aplikacije se pisu za odredjeni iOS i za odredjenu rezoluciju. kako ipad mini ima istu rezoluciju kao i ipad mozemo doci do zakljucka da to sto kazes "nije napisana lepo za ipad mini" uopste nije tacno ;)

proximo
25-05-2014, 03:48
Samo moje misljenje kao laika! ;-)

Lazar
25-05-2014, 11:46
ok ja samo kazem sa moje programerske strane :)

ako imas ipad mini 1 pre ce da bude da ti pucaju aplikacije zbog manjka memorije :( ima dosta veci ekran od iphone-a a nema vecu ram memoriju. samim tim kad se za njega ucitaju vece teksture ume da bude problem :(

Tako da ako nisu neke ultra zahtevne aplikacije onda bi ti mozda neki restore ili tako nesto resilo problem. da se malo pocisti ****** sa uredjaja pa bi trebalo bolje da radi ;)