PDA

View Full Version : Odvojen displej od kucista



Ajfon xD
15-12-2012, 20:17
Pre svega, ovo je bilo i pre nego sto sam preuzeo noz u svoje ruke :vb_kez:
http://www.dodaj.rs/f/H/we/3wUwo7Jz/img20121215200447.jpg


Kako se ovo odvojilo ?
Kako da zalepim/spojim ?
Bilo je ovako i pre nego sto sam ga otvarao, ali nakon zatvaranja se jos vise primecuje i pocinje da me izludjuje !
Najgore je od svega sto mogu da podvucem noz ispod ovoga i da podignem ekran iako je dobro zasrafljen dole !
:brickwall:

Pomoz'te ljudi ! :D


http://www.dodaj.rs/f/S/T4/halraiL/img20121215200413.jpg

Flash Gordon
15-12-2012, 22:22
Mozes to da uradis sa fenom ili necim drugim sto ce da otopi taj lijepak i kad spojis opet da ga prilijepi kako je bilo ali vrlo lako mozes sve da sjebes ako ga pregrijes nego ga rastavi opet pa onda pokusaj ....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ajfon xD
15-12-2012, 22:34
A da uzmem vrlo malo super lepka, stavim na papir i premazem stranu displeja?

Da napomenem da mu fali jedan sraf kod dock konektora.

Flash Gordon
15-12-2012, 22:42
Ako mu fali onda se vadi citav lcd ali ovo je koliko ja mogu da vidim sa slike samo treba obruc da uhvati taj lijepak... A sto se tice super lijepka znaj da je jak i da nemam pojma kako cr da reaguje kad dodirne taj materijal tj da li ce da ga "sagori" - osteti i ako stavis super neces vise moci da ga odvojis ....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ajfon xD
15-12-2012, 22:44
Ja mogu rukom da gurnem ovaj deo unutra, ali se on vraca. I dok drzim rukom ovaj deo za kuciste cini mi se da ce da pukne displej.

Ajde probacu to sa fenom, ako ne uspem, prvo da zamenim bateriju, pa cu da probam nekim super lepkom, vise niko nece ni da ga otvara :D
Hvala puno na pomoci, imaces Thanks sutra, prekoracio sam danasnji limit.

Flash Gordon
15-12-2012, 22:50
Ma ok to ...a sto se tice baterije koristi nesto plasticno da odvajas konektore i sve drugo i posebna paznja oko kamere ehehe ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ajfon xD
15-12-2012, 22:56
Koristicu trzalicu od gitare, nemam nista drugo. :D
Znam, provalio sam za kameru, ne brini nista.
Hvala ti puno :worship:
Videcu ishod od ovog fena.

dekimaks
15-12-2012, 23:12
Uzmi lepak slobodno i zalepi.i fabricki je lepljen...Ja sam ih lepio uvek kad menjam lcd...

iMorris
16-12-2012, 00:46
To se inace lepi dvostranom samolepljivom trakom...

dekimaks
16-12-2012, 02:06
Kod orginala se lepi,al kad menjas lcd koji naravno vise nije orginal kad stavis traku uvek strci malo i zna da se odlepi...i kad traku stavim uvek imam osecaj da nije pricvrscen kao da amortizuje malo...par kapi lepka i meni izgleda kao da je orginal lcd,lepo naleze i ne klima se...i to njemu sto se odvojilo 99%je menjan lcd i zato se odvojilo

Ajfon xD
16-12-2012, 10:14
E ljudi hvala vam puno :worship: Nakon zamene baterije cu da uzmem malo super lepka i da ga zalepim.
Nije mi se jos pojavilo Thanks dugme, kad se pojavi, delim svima :wave: