PDA

View Full Version : pomoc iphone 3gs 32gb



virusd988
12-12-2012, 13:23
problem s punjenjem....

Kupio sam novi punjac u ducanu. I od kad sam ga spojio na mob da ga napunim od onda mi nece da puni normalno bateriju. Puni ju ali jako sporo odprilike 1% nekih 30min. Sto se tice ostalog sve normalno radi. Probao sam i s drugim punjacima i usb ali ista stvar, napravio sam i restor nazalost ista stvar i dalje....


dali se je mozda neko susreo s ovakvim problemom??? i ako je bio bi zahvalan da mi pomogne....


hvala

zlatkokrunic
12-12-2012, 13:40
najvjerovatnije da trebas bateriju zamijeniti.
Ne znam sta bi drugo moglo biti. Kazes da si probao i sa drugim punjacima, znaci bateriju zamijeni.

technobuba
12-12-2012, 14:08
Pokusaj da odvojis plocu od baterije. Sacekaj pola sata minimalno, pozeljno i nekoliko sati... Pokusaj kasnije puniti sa normalnim punjacem. Ako ne to onda ti je Mjung Dung Kinez punjac s'ebao bateriju... Moli se da je samo baterija :( po ko zna koji x upozoravam narod na Kineska njesra od punjaca! Civajte svoje uredjaje od toga!


Sent from my iPhone using Tapatalk

virusd988
12-12-2012, 22:25
probao sam izvaditi maticnu van ali nista opet isto....

jedino nisam jos probao bateriju zamijeniti, budem probao bateriju. na ploci sam nasao osigurac i on je ok njega sam ispitao.

technobuba
17-12-2012, 12:36
Vjerovatno onda Kinez punjac atakovao na bateriju :( grehota je puniti Kineskim punjacime predivne iruedjaje! Vidis sta se desi.. Zlo Kinesko!