PDA

View Full Version : mt:s trostruko više gigabajta



hardmax
03-09-2009, 00:10
mt:s surf i sutdentski 3G paketi sa trostruko više gigabajta

http://gizmo.rs/wp-content/uploads/2009/06/mts_3g.jpg
Telekom Srbija je pripremio specijalno iznenađenje za sve postojeće i nove korisnike Surf paketa!

Od 1. septembra 2009. godine, a uz istu mesečnu pretplatu, dobijate mogućnost da se opredelite za neki od naših Surf ili Studentskih 3G data paketa, ali sa trostruko većom količinom GB za prenos podataka koji su uračunati u pretplatu. U ponudi su sada isti Surf Light i Brucoš, ali sa 3 GB, Surf Easy i Kolega sa 6 GB, Surf Classic i Apsolvent sa 15 GB i Surf Pro i Master sa čak 30 GB za prenos podataka.

Takođe, pruža Vam se mogućnost da kupite i 3G modem ZTE MF 622 po najpovoljnijim uslovima do sada.

Više o Surf paketima možete saznati OVDE (http://www.mts.telekom.rs/index.php/MobilniInternetstandard.html), a o Studentskim 3G data paketima OVDE (http://www.mts.telekom.rs/index.php/Studentski3Gpaketi.html).




(gizmo.rs | mts)

kocka90
03-09-2009, 00:43
dzabe to kad nema internet dodatak za obicnu karticu kao na telenoru :(

hardmax
03-09-2009, 01:42
To jes :(
Navodno čim osposobe genijalci novo'implementirani TIS (Telekom Informacioni Sistem) uvešće tarifne dodatke.
Za sad samo promocije koje mogu ručno da preprave u bazi :)





_

AwaX
03-09-2009, 03:19
rade to dobrih 3 meseca. mreza se blago receno raspada. zoves korisnicki servis i ostavljaju te na cekanju po 30 minuta?!?
gde to ima bre. mnogo ljudi koje znam je preslo na telenor. MNOGO.
ja sam licno zbog tarifnog dodatka dodaj internet. always online za promenu

BaneK
03-09-2009, 07:04
Ma MTS mreza je ocajna to si potpuno u pravu AwaX bas sam i ja zbog lose usluge istog presao u Telenor!

joksa
03-09-2009, 08:55
Ja ima tu srecu da je firma bizNet korisnik, pa je kompunikacija
donekle laksa. Imam ovaj SurfLight koja mi je u iPhone, ali je koristim
samo kad mi bas treba da me ne roknu sa racunom, jer taj njihov TIS,
tj. programeri, UZAS !!!

Jedino bi se izvadili kad bi iPhone uvrstili u ponudu :D

hardmax
03-09-2009, 10:43
Meni opet prijatno iznenadjenje posto sad umesto 2GB imam 6GB za 699din +PDV jes da mi je to na USB 3G modemu i ne potrosim ni tih 2GB al nekako se bolje osecas ;)


Ja sam se vise puta uverio da je Telenor tehnicki i sa kvalitetom usluga na prvom mestu, ali zbog mnogo loseg iskustva sa njihovim postpaid-om i racunima (npr. 90min paket - potrosio 60min ali samo 20min koji ulaze u paket a ostatak po standardnoj tarifi i tako svaki mesec ne potrosim paket a racun 50% veci) ja sigurno nikad vise necu biti njihov korisnik.

MTS BizNet 50 i VIP 350 to su moje tarife za ekstremno male pare ali ostaje mi i dalje da se nadam da ce poboljsati usluge.

iPhoneSA
03-09-2009, 10:52
Velika firma (citaj drzavna), veliki aparat i mnogo nivoa odlucivanja i svega ostalog, da ne spominjem zaostavstinu komunizma i socijalizma, dosta mladog kadra ugusen cim stigne, da se ostalima ne bi pocele drmati stolice....vjerujte mi znam iz iskustva:)
Sve manje frime puno brze mnoge stvari rjesavaju i mnogo se brze probijaju. M-ts vjerovatno drzi fiksnu telefoniju, tako da ima monopol nad tim. Sve to dodje na svoje kroz neko vrijeme, al kad ce doci to vrijeme pitanje je sad:)

LP

joksa
03-09-2009, 11:20
Meni opet prijatno iznenadjenje posto sad umesto 2GB imam 6GB za 699din +PDV jes da mi je to na USB 3G modemu i ne potrosim ni tih 2GB al nekako se bolje osecas ;)


Ja sam se vise puta uverio da je Telenor tehnicki i sa kvalitetom usluga na prvom mestu, ali zbog mnogo loseg iskustva sa njihovim postpaid-om i racunima (npr. 90min paket - potrosio 60min ali samo 20min koji ulaze u paket a ostatak po standardnoj tarifi i tako svaki mesec ne potrosim paket a racun 50% veci) ja sigurno nikad vise necu biti njihov korisnik.

MTS BizNet 50 i VIP 350 to su moje tarife za ekstremno male pare ali ostaje mi i dalje da se nadam da ce poboljsati usluge.

Moje iskustvo kod MTS-a sa racunom za bizNet jer kada sam usao u Grcku, telefon na neki meni nepoznat nacin slao SMS ove a da pritom ja nisam to video niti je aparat pokazivao bilo sta. Ali sam zbog takvih malverzacija na postpaid-u stavio limit. I dalje ih koristim jer je usluga
stvarno jeftina.

1024
03-09-2009, 11:28
Jedino bi se izvadili kad bi iPhone uvrstili u ponudu :D

NE!! :eek: Nikako oni :D

Kad vec pricamo o "dogodovstinama" sa MTSom: moja sestra uzela studentski 3G internet sa "specijalnom ponudom" - prva 3 meseca racun po 1 dinar.
...i posle prvog meseca stize njoj racun od 1500 dinara. I ulozla je reklamaciju. (To je bilo pocetkom juna) I jos uvek je nisu zvali povodom te reklamacije (a nije im ni onaj jedan dinar dala :vb_kez: ). Haos.

perkele
03-09-2009, 12:25
MTS namerno sve to radi, pozatvarali su i sve dilere koji su radili za njih... Spustaju sami sebi cenu pred privatizaciju... Neko ce ih kupiti za tepsiju ribe i tek tad se mogu ocekivati poboljsanja!

Dexxy
03-09-2009, 23:21
MTS namerno sve to radi, pozatvarali su i sve dilere koji su radili za njih... Spustaju sami sebi cenu pred privatizaciju... Neko ce ih kupiti za tepsiju ribe i tek tad se mogu ocekivati poboljsanja!

Hm.... Vlasnik Delta Cityja....

Ripper
04-09-2009, 01:09
Recimo :) Mada čisto sumnjam da će se država odreći jedinog izvora prihoda pored goriva ;)

p.s. I ja sam prešao na Telenor pre par meseci i preporodio sam se...sve jednostavno...radi ! :D (za razliku od mts-a)