PDA

View Full Version : Kako saznati koji je BB na neotpakovanom iPad-u 2?



igoce
22-11-2012, 00:47
Interesuje me da li postoji nacin da se proveri koji je BB na vakumiranom iPad 2?Da li on prilikom aktivacije skida najnoviji BB i ios ili to zavisi kada je napravljen i koji mu je fabricki postavljen BB?

kriket011
22-11-2012, 02:52
Naravno da se ne apdejtuje sam od sebe, bez tvoje dozvole. A bb možeš da vidiš kroz vakum pakovanje, nikako (glupo pitanje). Možeš da nagađaš po IMEI sa kutije koja je serija, eventualno da ga čekiraš preko neta, al ako nikad nije aktiviran verovatno nema podataka.

Goxy86
22-11-2012, 05:36
A izvini zasto ti uopste zelis da znas koji je BB na neotpakovanom ipadu kad je to totalno nebitna stvar...?
iPad se ne moze zakljucati i ne zavisi od BB kao iphone-ovi skinuti sa neke mreze...
Dakle ako te je to brinulo, opusti se i uzivaj. :)

igoce
22-11-2012, 07:59
Naravno da znam da ne moze da se vidi BB kroz pakovanje,stoji mi zapakovan iPad na stolu u kutiji kao kost u grlu,a zao mi je da ga otvorim jer ne znam koji je ios u njemu,ako je 6,za njega jos uvek nema JB,pa ne bih da ga otvaram bezveze ako ne bih mogao da mu uradim JB ... pa cu ga najverovatnije prodati,a za BB sam pitao ne bi li preko njega dosao do verzije iosa,mislio sam da li ima neka provera na netu preko seriala ili imei-a ili tako nesto ...

Srecko
22-11-2012, 08:39
ipad 2 mislim da dolazi sa ios 5. A ne sa 6... Mada i ako ti dodje 6, strpi se :)


Sent from my iPhone using Tapatalk