PDA

View Full Version : ipad 2 smart cover kompatibilnost sa ipad 3



dugixy1
18-11-2012, 21:50
imam smart cover za ipad 2 da li paše na ipad 3 i sad 4 ?

imam i zaštitni gumeni uložak u koji uđe ipad 2 da li stane i ipad 3 ili je razlika u veličini
i ne paše?


znaći da kupim sad ipad 3 bi li mi pasali dodaci sa ipad 2 ili moram uzeti sve novo?

hvala

vux90.vjovicevic
18-11-2012, 21:56
Sve staje bez problema! I smart cover sljaka! Nemoj da brines u pitanju su isti uredjaji. O dimenzijama pricam.. :)
Nista ne uzivas novo! ;)

illusion
18-11-2012, 22:01
isti su,ja sam imao ipad2 i smart a sad imam ipad3 i isti taj smart...

dugixy1
19-11-2012, 02:32
Hvala puno na pomoči,
onda pretpostavljam da to važi i za gumeni uložak u koji ulazi ipad 2 ?

samo da napomenem da sam kupio to prije god-dve iz Hong Konga , i da funkcionira savršeno.
imao sam i original u rukama i ne vidim razlike, magneti tako dobro drže da kad zakačim ipad mogu da mašem sa njime i neče da se odljepi.

puno ste mi pomogli, imam još 2 komada da prodam i nisam želio sad da prevarim nekoga a nisam bio siguran.

pozz

mikikv
19-11-2012, 11:26
Smart cover pasuje, sto se tice futrole ne pasuju sve sa 2 na 3 mora da se proba, ja recimo posedujem cover buddy switcheasy plastican case i ne pasuje bas onako kao na dvojci jer nije ista debljina iPad2 i iPad 3 , sto se tice gumenih case-ova pasuju svi sigurno ! Pozz

dugixy1
19-11-2012, 18:48
meni su gumirani,znaći dalo bi se nagurati ipad 3, bitno da otvori pašu.imam i jedan plastificiran ali taj onda neće u prodaju ili ću ostaviti sebi.
hvala svima,puno ste mi pomogli!